Sylwia Majdan, była żona Radosława Majdana pogratulowała mu narodzin syna. Co powiedziała?

Po narodzinach małego Henryka do Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana płyną gratulacje i najlepsze życzenia. Przyjścia na świat pierwszego dziecka pogratulowała byłemu mężowi Sylwia Majdan. Co powiedziała projektantka?

Multimedia

Sylwia Majdan, była żona Radosława Majdana pogratulowała mu narodzin syna

Wczoraj (10.06) media rozpisywały się o narodzinach pierwszego dziecka Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. O narodzinach syna jako pierwszy poinformował Radosław Majdan, który jest bardzo przejęty nową rolą. Henryk jest jego pierworodnym. Małgorzata Rozenek-Majdan ma natomiast jeszcze dwóch synów z poprzedniego małżeństwa: Stanisława i Tadeusza.

Tuż po narodzinach chłopca do pary popłynęły gratulacje ze wszystkich stron. Wśród osób składających Majdanom życzenia znalazła się nawet była żona Radosława - Sylwia Majdan. Projektantka w rozmowie z Pudelkiem wyznała:

Wielkie gratulacje dla rodziców! [Henryk] ma dwóch wspaniałych braci. Dużo zdrowia dla maleństwa, niech się zdrowo chowa i jak najwięcej przespanych nocy dla rodziców - powiedziała w rozmowie z redakcją Pudelka projektantka.

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła! Radosław Majdan powitał na świecie syna. Jak ma na imię?Zobacz więcej

Przypominamy, że syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana urodził się 10 czerwca o godzinie o godzinie 6.35. Mały Henryk waży 3,9 kilograma i mierzy 58 centymetrów.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • FR (gość)

    Kobieta z klasą?

    12.06.2020 10:27
  • Kitty (gość)

    Syn Barcikowskiej z Wrocławia też się urodził.Gdzie internetowe okrzyki ?

    12.06.2020 09:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×