Syn Moniki Richardson nie zdał matury! Tomasz Malcolm ma już plan B na przyszłość!

Syn Moniki Richardson nie zdał egzaminu maturalnego z jednego przedmiotu. W sierpniu czeka go poprawka. Tomasz Malcolm ma już jednak ciekawy plan B. Chłopak zamierza kontynuować karierę modela!

Multimedia

Syn Moniki Richardson nie zdał matury, ale nie trafi optymizmu

Tegoroczni maturzyści w poniedziałek (5.07) poznali wyniki egzaminów. Matury z jednego przedmiotu nie udało się zdać synowi Moniki Richardson. Tomasz Malcolm nie zdał matury z matematyki i w sierpniu br. będzie próbował swoich sił w sesji poprawkowej.

Ostatnio dużo osób pytało mnie jak z modelingiem. (...) No, przez matury musiałem rzucić modeling... Jedyne, co ostatnio robiłem, to sesje symulatorowe w szkole lotniczej i musiałem się też skupić na maturze. No i uwaga - dzisiaj były wyniki matur. Zdałem ze wszystkiego, ale niestety z matmy nie zdałem i w sierpniu poprawiam. - wyznał.

Monika Richardson opublikowała niezwykle intymny wpis!Zobacz więcej

Chłopak pozostaje optymistą. Nadal może realizować swoje marzenia, bo w październiku ubiegłego roku zdał amerykańską maturę. Jaki ma plan na przyszłość? Syn Moniki Richardson chce wrócić do modelingu.

W każdym razie, jutro mam sesje zdjęciowe, jutro wracam do modelingu. No i będę kontynuować karierę modela, szkolenia lotnicze i prawo jazdy. Będę to kontynuować, bo jestem bardziej wolny niż przed maturą - ujawnił.

Tomaszowi oraz pozostałym maturzystom przystępującym do egzaminu poprawkowego życzymy powodzenia!

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×