"Szansa na sukces". Justyna Steczkowska, Ewa Farna i Joanna Kulig, czyli kto zaczynał karierę w kultowym programie?

Jesteśmy już po pierwszym odcinku nowej edycji programu "Szansa na sukces", a my przypominamy, kto zaczynał swoją karierę w poprzednich seriach! Pamiętacie te występy? Sprawdźcie!

Multimedia

"Szansa na sukces" po siedmiu latach powraca na antenę Dwójki! Popularny muzyczny talent show mogliśmy oglądać w latach 1993-2012, a jego gospodarzem był Wojciech Mann. Niestety kiedy dziennikarz postanowił odejść z programu, został on zdjęty z anteny.

Kultowy program wrócił na antenę Dwójki! Kto wygrał 1. odcinek?Zobacz więcej

Uczestnicy programu "Szansa na sukces" to amatorzy, którzy śpiewają piosenki znanych wykonawców. Artyści ci są są jurorami w danym odcinku i oceniają wokalne umiejętności uczestników.

"Szansa na sukces" - kto zaczynał karierę w programie?

Program nie bez powodu nazywa się "Szansa na sukces", ponieważ wielu wokalistom-amatorom stworzył możliwość zaistnienia na polskim rynku muzycznym. Dzięki swoim występom rozpoznawalność zyskały m.in. Justyna Steczkowska, Ania Wyszkoni czy Kasia Cerekwicka. Muzyczne show dawało także szansę na dołączenie do zespołów muzycznych, które szukały wokalistek. W ten sposób pracę w Blue Cafe zyskała Dominika Gawęda, a Ania Świątczak - w zespole Ich Troje.

"Szansa na sukces" w 2019 r.

Obecnie formuła "Szansy na sukces" nie została zmieniona, jedyną nowością jest prowadzący - Artur Orzech, który zastąpił Wojciecha Manna. Zwycięzcy ze wszystkich odcinków wezmą udział w koncercie, którego laureat zaśpiewa na festiwalu w Opolu! W nowych odcinkach zobaczymy takie gwiazdy jak: Maryla Rodowicz, Golec uOrkiestra, Anna Wyszkoni, Feel, Ryszard Rynkowski czy Kombii.

Zobaczcie naszą galerię, w której przypominamy gwiazdy, które swoją karierę zaczynały właśnie w programie "Szansa na sukces"!

Kim Kardashian i Joanna Krupa, czyli największe gwiazdy światowych edycji programu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×