"Szansa na sukces" odcinek 6. Monika Bubniak zwyciężczynią odcinka z piosenkami zespołu Feel!

Szóstym odcinkiem programu "Szansa na sukces" zawojowali członkowie zespołu Feel. W programie usłyszeliśmy ...wykonawców mierzących się z repertuarem znanej grupy. Zwyciężczynią odcinka z piosenkami zespołu Feel została.... Sprawdźcie, co wydarzyło się w "Szansie na sukces"!

Multimedia

"Szansa na Sukces. Opole 2019" odcinek 6. - kto wystąpił, co się wydarzyło?

Feel to zespół założony w 2005 roku przez wokalistę Piotra Kupichę. Popowa grupa ma na swoim koncie szereg nagród tym Fryderyki, Telekamery oraz Superjedynki. Piotr Kupicha oraz jego koledzy z zespołu byli gośćmi 6. odcinka nowej "Szansy na sukces". W programie usłyszeliśmy wykony ich największych przebojów.

Jako pierwsza z repertuarem zespołu Feel zmierzyła się z Ewa Siembida z Rzeszowa, która studiuje jazz i muzykę rozrywkową. W "Szansie na sukces" zaśpiewała "Pokaż na co cie stać". Tuż po niej utwór "Zostań ze mną" zaśpiewała Ramona Szychowiak-Brzoza. "Swoje szczęście znam" wykonał na scenie "Szansy na sukces" Adrian Szymkowiak.

Justyna Steczkowska, Ewa Farna, a nawet Joanna Kulig - kto zaczynał karierę w kultowym programie?Zobacz więcej

Kamil Bielak z muzyką związany jest od najmłodszych lat. Występował już w programie "Jaka to melodia". W "Szansie na sukces" z udziałem zespołu Feel zaśpiewał "Jak anioła głos". Następnie Artur Orzech powitał na scenie Monikę Bubniak. Studentka aktorstwa z Krakowa zaśpiewała "Jak na imię masz". Jolanta Kozubek przyjechała do "Szansy na sukces" z Włoch. Zanim zaśpiewała "A gdy jest już ciemno" porozmawiała sobie z Piotrem Kupichą po śląsku, skąd oboje pochodzą.

Natalia Kukulska pokazała córkę! Podobna do sławnej mamy? Zobacz więcej

Na koniec zobaczyliśmy występ Jakuba Zieliny. Nauczyciel muzyki z Krakowa zmierzył się z utworem "No kochaj mnie". Po jego występie członkowie zespołu Feel udali się na naradę, a następnie poznaliśmy ich werdykt.

6. odcinek programu "Szansa na sukces" wygrała Monika Bubniak!

Wyróżnienia otrzymali: Ewa Siembida i Adrian Szymkowiak.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Małgosia😍😄 (gość)

    Same kobiety wygrywają😁😂🤣😉

    05.05.2019 16:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×