"Szansa na sukces. Opole 2020" odcinek 12. FINAŁ! Tomasz Jarosz z odcinka z Formacją Nieżywych Schabuff wygrał program i wystąpi w Opolu!

Finał "Szansa na sukces. Opole 2020" za nami. W ostatnim odcinku zaśpiewało 10 uczestników, którzy walczyli o występ w koncercie "Debiuty" Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Widzowie w głosowaniu sms wyłonili zwycięzcę. "Szansa na sukces. Opole 2020" wygrał?

Multimedia

"SZANSA NA SUKCES. OPOLE 2020" FINAŁ - KTO WYGRAŁ?

Dziesięciu najlepszych uczestników spotkało się ze sobą w finale wiosennej edycji programu "Szansa na sukces. Opole 2020". Na początek wspólnie zaśpiewali "Rzuć to wszystko, co złe" z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Finałową rywalizację rozpoczęła Żaneta Łabudzka, która wygrała odcinek z Izabelą Trojanowską. -Nie miałam żadnych wątpliwości, że powinna wygrać, zaskoczyła mnie rockową interpretacją "Jestem twoim grzechem" - wspominała Izabela Trojanowska, która w finale programu zaśpiewała z Żanetą Łabudzką słynne "Wszystko czego dziś chce".

Kultowe piosenki Zbigniewa Wodeckiego. Kto najlepiej zinterpretował twórczość nieodżałowanego mistrza?Zobacz więcej

Marcin Staszek z zespołem Enej zaśpiewał w finale "Symetryczno-Liryczna". Julia Bojur z odcinka poświęconego twórczości Zbigniewa Wodeckiego w finale zmierzyła się z utworem "Zacznij od Bacha". Na scenie towarzyszyli jej: Alicja Majewska i Sławek Uniatowski. Następnie usłyszeliśmy Jakuba Zajączkowskiego, który triumfował w odcinku Jary Oddział Zamknięty. Ze Zbyszkiem Bieniakiem zaśpiewał "Party". Krzysztof Jary Jaryczewski nie mógł pojawić się w finale - muzyk przeszedł rozległy zawał i przebywa obecnie w szpitalu.

Gabrysia Kurzac to najmłodsza uczestniczka tego finału "Szansy na sukces". 16-latka, która wyśpiewała zwycięstwo piosenką zespołu De Mono "Ostatni pocałunek", wykonała tym razem "Kochać inaczej".

Justyna Jędrusik z Nowego Sącza wygrała odcinek poświęcony Halinie Frąckowiak. W finale "Szansy na sukces" zaśpiewała ze swoją mentorką "Papierowy księżyc". Sylwia Frączek z Krystyną Prońko i Januszem Szromem wykonała "Bądź moim natchnieniem". Tomasz Filipczak wygrał odcinek z największymi przebojami grupy VOX. W finałowym odcinku wykonał "Zabiorę Cię Magdaleno". Na scenie wspierali go: Witold Paszt, Mariusz Matera i Darek Tokarzewski.

Magdalena Ollar z Kasią Cerekwicką, Łukaszem Zagrobelnym i Haliną Młynkovą zaśpiewała "Wszystko kwitnie wkoło". Tomasz Jarosz wygrał odcinek z Formacją Nieżywych Schabuff. "Ławka" to tytuł piosenki, którą zaśpiewał w finale.

Największe hity Formacji Nieżywych Schabuff! Kto ma szansę pojechać do Opola?Zobacz więcej

Do drugiej rundy finału "Szansy na sukces. Opole 2020" przeszli: Julia Bojur, Sylwia Frączek i Tomasz Jarosz. Tym razem zaśpiewali piosenki wylosowane przez prowadzącego Artura Orzecha. Julia wykonała "Opowiadaj mi tak" z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, Sylwia zaśpiewała "Wolę Ciebie Wolność" (Enej), a Tomasz "Póki na to czas" (De Mono). Na koniec zaśpiewała Izabela Zalewska - zwyciężczyni jesiennej edycji "Szansy na sukces".

Kto wyśpiewał sobie zwycięstwo? Widzowie Dwójki w głosowaniu sms wyłonili laureata. Zwycięzcą "Szansy na sukces" został Tomasz Jarosz. To on wystąpi w koncercie "Debiuty" Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jola (gość)

  Pan Tomasz, owszem pozytywny człowiek na lokalnym festynie jest na pewno atrakcją. Tylu świetnych ekspertów od śpiewu, a wybór pozostawiono rodzinom uczestników. Trójkę do finału powinni wybierać jurorzy, a telewidzowie dopiero finalistę z trzech, to miało by sens i poziom, a tak wyszła kicha

  01.06.2020 17:05
 • Bozia (gość)

  Ja tez kibicowalam Panu Tomaszowi.Pozytwny czlowiek!!!

  01.06.2020 11:07
 • MP (gość)

  Kibicowalam Pani Tomaszowi. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

  31.05.2020 20:08
 • Anonimowy (gość)

  Duża energia Brawo

  31.05.2020 19:37
 • Anonim (gość)

  Krzyk, a nie śpiew.

  31.05.2020 18:55
 • Jf (gość)

  Super, rowniez kibicowalam Panu Tomaszowi.

  31.05.2020 17:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×