"Szansa na sukces. Opole 2020" odcinek 4. Piosenki Oddziału Zamkniętego zawładnęły sceną! Jakub Zajączkowski wygrał odcinek!

Za nami 4. odcinek programu "Szansa na sukces. Opole 2020". Tym razem uczestnicy show zmierzyli się z piosenkami Oddziału Zamkniętego! Kto poradził sobie najlepiej? Kto będzie walczyć o szansę na zaśpiewanie w Opolu? Sprawdźcie, co się wydarzyło!

Multimedia

"Szansa na sukces. Opole 2020" piosenki Oddziału Zamkniętego - kto wystąpił, co się wydarzyło?

Czas na Oddział Zamknięty! W jury pojawili się Krzysztof Jaryczewski i spółka! Czy łatwo będzie im oceniać występy? To na pewno będzie wyzwanie! Jako pierwszy na scenie pojawił się Daniel Mateja, który zaśpiewał piosenkę "Party".

Paulina Kucharska-Dziubiel pochodzi z województwa świętokrzyskiego, jednak od 5 lat mieszka w Warszawie, gdzie studiowała na Politechnice Warszawskiej. Studiów jednak nie ukończyła, a zamiast tego... śpiewa i uczy dzieci matematyki! Na scenie "Szansy..." zaśpiewała "Ich marzenia".

Nieśmiertelne piosenki Andrzeja Zauchy w programie! W jury m.in. Krystyna Prońko. Kto wygrał?Zobacz więcej

Michał Boniecki pochodzi z Warszawy i ma doktorat z chemii. Sympatyczny i rozgadany mężczyzna zaśpiewał piosenkę "Andzia i ja". Następnie scenę przejęła Sylwia Zawiślak. Kobieta prowadzi wraz z mężem agroturystykę. Kobieta zmierzyła się z piosenką "Horror".

Iwona Manista-Kutryś pochodzi z Mysiadła. Jej mąż jest chemikiem, lecz w studiu "Szansy na sukces" pojawiła się sama. Kobieta zaśpiewała piosenkę "Ten wasz świat". Później na scenie pojawił się Jakub Zajączkowski, który w "Szansie na sukces" pojawił się już trzeci raz! Czy ponownie uda mu się wygrać odcinek i wystąpi w Opolu? Piosenka "Obudź się" to zweryfikuje.

Na koniec scenę przejęła Monika Bleja. Mieszka w Żninie i jest nauczycielką muzyki. Skończyła studia muzyczne i pracuje z chórami. Na zakończenie dziewczyna zaśpiewała kompozycję "Twój każdy krok".

W 4. odcinku "Szansy na sukces. Opole 2020" wygrał Jakub Zajączkowski!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×