Szczęśliwa "jedenastka": Zabaw się w Smudę i wygraj telewizor!

Każdy z Was może sprawdzić się w roli selekcjonera reprezentacji i wytypować skład na mecz otwarcia Euro 2012: Polska-Grecja.

Multimedia

Do wygrania są dwa telewizory oraz wieża hi-fi! Nawet jeśli się pomylisz, wciąż masz szansę na nagrodę!

Kto wystąpi na lewej stronie obrony? Boenisch czy Wawrzyniak? A co z linią pomocy? Powinien zagrać Polański czy może lepiej Murawski? Dyskusje co do składu Biało-czerwonych na mecz Polska-Grecja nie ustają, a każdy z kibiców ma na ten temat swoje zdanie.

Na kogo ostatecznie postawi Franiszek Smuda? A na kogo Wy postawilibyście, gdyby skład reprezentacji Polski zależał właśnie od Was? Teraz każdy ma okazję wcielić się w selekcjonera i wytypować swój skład na mecz otwarcia Euro 2012!

Wytypuj skład Polski na CalaPolskaKibicuje.pl do 6 czerwca.

Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić serwis CalaPolskaKibicuje.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy (http://calapolskakibicuje.pl/konkursy/szczesliwa11/). Macie na to czas do 6 czerwca. A co potem? Czekamy na mecz Polska-Grecja, aby przekonać się, kto poprawnie wytypował pierwszy skład Biało-czerwonych.

Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj telewizor!

Zaraz po zakończeniu spotkania otrzymacie od nas SMS z pytaniem konkursowym. Warto odpowiedzieć jak najszybciej, ponieważ to właśnie do osób z największym refleksem powędrują nasze nagrody!

Pierwsza osoba, która trafnie wytypuje "jedenastkę" na mecz z Grekami otrzyma 40-calowy telewizor marki Philips, model 40PFL5507! Druga osoba, także może liczyć na nagrodę i to nie byle jaką! 32-calowy telwizor Philipsa model 32PFL3017. Ale to nie wszystko! Mamy również nagrodę pocieszenia dla osoby, która źle wytypuje skład na mecz otwarcia, ale najszybciej odpowie na pytanie konkursowe. Tak, tak! Nawet jeśli się pomylisz masz szansę wygrać wieżę hi-fi Philips model MCD712!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×