"Szkoła dla elity" sezon 2. Netflix zapowiada powrót do szkoły! Nowe odcinki "Elite" już we wrześniu!

Wakacje już się rozpoczęły, ale we wrześniu robimy back to school i to nie byle gdzie, bo do samej Las Encinas, czyli "Szkoły dla elity". W krótkim wideo główni bohaterowie hiszpańskiego Netflix Original zapowiadają swój powrót!

Multimedia

"Szkoła dla elity" - o czym jest?

Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. Zajadły konflikt między tymi, którzy mają wszystko, a tymi, którzy nie mają nic do stracenia, doprowadza do morderstwa. Kto ma krew na rękach?

Scenariusz do serialu napisał Carlos Montera (autor scenariusza do "Krawcowej z Madrytu" oraz twórca serialu "Física o química") i Darío Madrona (autor scenariuszy do seriali "Geneza" i "La chica de ayer" oraz współtwórca niezwykle popularnego serialu "Los Protegidos").

6 powodów, by obejrzeć "Elite". Hiszpański serial o bogatych nastolatkach nową obsesją fanów "Plotkary"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Drugi sezon serialu "Szkoła dla elity" już we wrześniu na Netflix! 8 nowych odcinków, nagranych w technologii 4K, będzie dostępnych dla widzów Netflix na całym świecie. Za produkcję drugiego sezonu ponownie odpowia Zeta Audiovisual ("Teraz albo nigdy", "Trzy metry nad niebem", "Tylko Ciebie chcę").

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×