"Szkoły dla elity". Drugi sezon hiszpańskiego serialu potwierdzony! Kiedy premiera nowych odcinków? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Niedługo po światowej premierze "Szkoły dla elity", Netflix zapowiedział, że powstanie drugi sezon hiszpańskiego serialu! Nie wiadomo jeszcze, które postacie powrócą i kto nowy pojawi się w szkole, ale znana jest już przybliżona data premiery "Elite".

Multimedia

Za produkcję drugiego sezonu "Elite" ponownie odpowiadać będzie Zeta Audiovisual (Teraz albo nigdy, Trzy metry nad niebem, Tylko Ciebie chcę). Nie potwierdzono jeszcze, kto zostanie showrunnerem serialu.

6 powodów, aby obejrzeć "Elite". Hiszpański serial o bogatych nastolatkach nową obsesją fanów "Plotkary"?Zobacz więcej

W pierwszym sezonie serialu pojawiły się gwiazdy Domu z papieru: María Pedraza, Miguel Herrán i Jaime Lorente. U ich boku pojawiły się nowe twarze: Itzan Escamilla (Telefonistki, The Ministry of Time), Miguel Bernardeau (Ola de Crímenes), Arón Piper (15 Years and One Day), Ester Expósito (Estoy Vivo), Mina El Hammani (El Príncipe – dzielnica zła), Álvaro Rico (Velvet Collection) i debiutujący Omar Ayuso. W serialu wystąpiła także jedna z najpopularniejszych obecnie aktorek i piosenkarek w Meksyku - Danna Paola (Dare to Dream).

Nie wiadomo jeszcze, które postacie powrócą i kto nowy pojawi się w szkole, ale znana jest już przybliżona data premiery "Elite", którą zaplanowano na 2019 rok.

Zobacz galerię

O serialu "Szkoła dla elity"

To drugi hiszpański serial oryginalny Netflix. Reżyserami są Ramón Salazar (Trzy metry nad niebem, Niedzielna choroba) oraz Dani de la Orden (El Mejor Verano de mi vida, Party Town). Scenariusz do serialu napisał Carlos Montera (autor scenariusza do Krawcowej z Madrytu oraz twórca serialu Física o química) i Darío Madrona (autor scenariuszy do seriali Geneza i La chica de ayer oraz współtwórca niezwykle popularnego serialu Los Protegidos).

Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. Jednak może to wcale nie oznacza, że szczęście się do nich uśmiechnęło... Zajadły konflikt między tymi, którzy mają wszystko, a tymi, którzy nie mają nic do stracenia, doprowadza do morderstwa. Kto ma krew na rękach? Czy za zabójstwo odpowiada jeden z nowych dzieciaków? Czy może coś innego, co kryje się głęboko pod powierzchnią?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×