"Szlak Nadziei". Ida Nowakowska na trasie "Armii Andersa" w nowym programie TVP! Kiedy premiera?

Ida Nowakowska wyruszyła na trasę "Armii Andersa" jako prowadząca nowego programu TVP, "Szlak Nadziei". Razem z nią jest sześciu śmiałków, którzy marzą o tym, aby przeżyć prawdziwą przygodę. Kiedy premiera programu w TV?

Multimedia

"Szlak Nadziei" - nowy program TVP

Wystartowały zdjęcia do nowego programu "Szlak Nadziei". Jego prowadzącą została Ida Nowakowska, która wyruszyła już w podróż z uczestnikami. Razem będą musieli pokonać liczącą około 12,5 tys. km trasę "Armii Andersa”, którą w latach 40. XX wieku wędrowało 120 tysięcy polskich żołnierzy i cywili.

Kolejny prowadzący żegna się z programem! Co się stało?Zobacz więcej

"Szlak Nadziei" połączy jeden z najciekawszych epizodów polskiej historii z wielką przygodą. Ideą projektu jest upamiętnienie prawie 4-letniej wędrówki żołnierzy i cywilów, którzy przeprawiając się przez 3 kontynenty przebyli trasę 12500 km i zostali zapamiętani jako "Armia Andersa". Zadaniem uczestników programu będzie pokonanie podobnej trasy. W programie czeka na nich dzika przyroda, mroźna Syberia i rozpalone słońcem irańskie pustynie. Trzeba będzie wykazać się sprytem, pomysłowością i sztuką negocjacji. Ida Nowakowska tak zapowiadała tę przygodę:

Idąc śladami tamtych bohaterów, zagłębimy się w dziewiczą, syberyjską tajgę. Przemierzymy bezkresne stepy Kazachstanu i bezlitosne pustynie Bliskiego Wschodu. Przeprawimy się przez morza, najgłębsze jezioro świata i rzeki, które nawet nie mają nazw. W upale i mrozie na nowo przeżyjemy historię i oddamy hołd bohaterom. Na „szlaku nadziei” poddam uczestników wyczerpującym próbom. Żeby dotrzeć do celu, potrzebne im będą spryt, oczy dookoła głowy i piekielna ilość szczęścia… Ruszamy.

Uczestnicy w ciągu około 45 dni mają dotrzeć do Monte Cassino, a na ich trasie są m.in. Syberia, tereny Kazachstanu, Iran, Izrael oraz Włochy. Projekt będzie liczyć 13 godzinnych odcinków. Premiera "Szlaku Nadziei" w telewizji już w styczniu 2020 roku. Nowakowska zdementowała przy okazji plotki na temat odejścia z "Pytania na śniadanie". Jak się okazuje, po powrocie do Polski znowu zobaczymy ją w programie śniadaniowym TVP2!

Ida Nowakowska zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan! Tancerka podbija telewizję!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×