Szósty sezon serialu "Synowie Anarchii" na kanale FOX

„Synowie Anarchii” to serial, który dał drugie aktorskie życie Katey Sagal. Premiera w niedzielę, 9 listopada o godzinie 22:55.

Multimedia

Znana przede wszystkim dzięki roli przezabawnej żony Ala Bundy’ego aktorka przez lata nie mogła pozbyć się łatki Peggy. Dopiero jej niesamowity występ w serialu Kurta Suttera (a prywatnie męża) otworzył Katey drzwi do prawdziwej kariery, zapewnił uznanie krytyków i przyniósł wymarzonego Złotego Globa, nagrodę, do której wcześniej czterokrotnie ją nominowano. „Synowie Anarchii” cieszą się ogromną popularnością i to nie tylko wśród zwykłych serialowych maniaków. Do grona fanów opowieści o chłopakach w skórach należy chociażby pisarz Stephen King. Gdy do producentów dotarła wiadomość, że mistrz grozy wielkim uczuciem darzy ich dzieło bez wahania zaproponowali mu gościnną rolę. I tak w sezonie trzecim Stephen wciela się w postać Bachmana, co nie jest przypadkowe, bo właśnie pseudonimem „Richard Bachman” posługiwał się King, zanim w 1985 roku ujawnił swoją prawdziwą tożsamość. Pojawienie się w produkcji kultowego pisarza to nie jedyny niezwykły gościnny występ, gdyż w serii o brutalnym gangu motocyklowym przewija się także wcielający się w postać producenta porno Dondo David Hasellhoff („Słoneczny Patrol”), czy znana głównie za sprawą „High School Musical” gwiazdka Disneya – Ashley Tisdale.

A kogo możemy spodziewać się w szóstym sezonie, który już 9 listopada o godzinie 22:55 zagości na kanale FOX? Na ekranie na pewno pojawi się postać Arcadio Nerona, grana przez byłego członka zespołu Red Hot Chili Peppers – Davea Navarro. Rozbudowany został również wątek Wendy, w tej roli nagrodzona statuetką Emmy Drea de Matteo, znana chociażby z takich hitów jak „Rodzina Soprano” czy „Gotowe na wszystko”. Powróci także postać Lee Torica (Donal Logue „Blade – wieczny łowca”), emerytowanego i nieprzewidywalnego marszałka, który zrobi wszystko by pomścić zabitą przez Otto siostrę oraz pociągnąć Jaxa (Charlie Hunnam „Hooligans”) i jego braci na dno.

Finałowy odcinek sezonu piątego nie obfitował w happy endy. Tara trafia do więzienia, wokół SAMCRO piętrzą się problemy z zewnątrz, a i sami członkowie zadają swojemu gangowi wiele ciężkich ciosów. Sezon szósty to mocne wejście odcinkiem napisanym przez showrunnera serialu, Kurta Suttera. Sutter od początku dostał wolną rękę, co pozwoliło mu w całości stworzyć serial po swojemu. Jego zaangażowanie nie kończy się na pisaniu scenariusza, czy wcielaniu w jedną z postaci (w serialu gra członka gangu o imieniu Otto). W produkcji można zauważyć wiele szczegółów, które Kurt przeniósł prosto z życia prywatnego na ekran. Jednym z nich jest fobia, na którą cierpi Tiga (Kim Coates „Pearl Harbor”), tak zwana pediofobia, czyli strach przed lalkami, z którą w prawdziwym życiu zmaga się sam Sutter. Imię głównego bohatera – Jacskon, którego matkę gra Katey również nie jest przypadkowe, bowiem prywatnie syn aktorki nosi to samo imię. Co tym razem przemyci do serialu Sutter? Jak potoczą się losy Otta? Czy Tara wytrzyma w więzieniu? Odpowiedzi są na wyciągniecie ręki, wystarczy włączyć FOX.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×