"Taniec z gwiazdami 10". Barbara Kurdej-Szatan w transie w półfinale "Dancing with the stars"? "One nie wiedziały, co robią"

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke walczyli o miejsce w finale 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie razem z Sandrą Kubicką i Wojciechem Jeschke. Obie pary zatańczyły tango do muzyki, której wcześniej nie znali. Jak będzie to wspominać Basia?

Multimedia

Sandra Kubicka odpadła z "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"

To była rozgrywka godna finału! Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke oraz Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke musieli walczyć o to, kto razem z Damianem Kordasem i Janją Lesar pojawi się w finale 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Obie pary improwizowały w tangu, a towarzyszył im mistrz akordeonowych dźwięków - Marcin Wyrostek.

Iwona Pavlović ocenia wyniki półfinału. Sandra Kubicka nie powinna odpaść?Zobacz więcej

Najpierw ostatnią przeszkodę usiłowali pokonać Sandra i Wojtek. Jak im poszło?- To był najlepszy taniec w tej edycji! - wskazał Michał Malitowski. Ostatnią szansę pragnęli jednak również wykorzystać Barbara i Jacek. Nie wiedzieli, jakie dźwięki będą nieść ich w tangu. Czy zrobili kolejny krok ku spełnieniu marzeń? Co według jurorów było najważniejsze w ocenie? - Tamto tango turniejowe, a tu bardziej emocjonalne. Obroniliście się genialnie - podkreśliła Iwona Pavlović.

Z kolei Basia Kurdej-Szatan przyznaje, że moment, w którym tańczyła to tango był najpiękniejszy spośród wszystkich, które przeżyła w programie. - Czułam, jakby to naprawdę był nasz ostatni taniec - wyznała. Faktycznie w tym tańcu musiało być coś magicznego, bo Jacek Jeschke i Wojciech Jeschke są pod ogromnym wrażeniem tego, co zaprezentowały ich partnerki. - One same nie wiedziały, co robią, a zrobiły coś niesamowitego - twierdził Jacek.

Sandra Kubicka załamana po odpadnięciu z "Tańca z gwiazdami"? Wojtek Jeschke mówi jak jest!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • wypowiedź braci Jeschke wspaniała (gość)

    Oba tanga piękne. Basia i Jacek faktycznie mieli troszkę trudniejszy fragment muzyczny natomiast Sandra i Wojtek jakoś całościowo bardziej mnie przekonali. Basia zdaje się lubić być bardzo przygotowana.Sandra tańczy chyba trochę bardziej instynktownie i to jest super. Jej tango wydaje mi się konkretniejsze. Ciekawe jak zatańczyliby Damian i Janja, którym życzę powodzenia w finale. ♥

    21.11.2019 19:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×