"Taniec z gwiazdami 10". Jan Kliment i jego "Narodziny gwiazdy" z Moniką Miller. Znowu będzie w finale "Dancing with the stars"?

Jan Kliment i Monika Miller w ćwierćfinale 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" prezentują taniec do utworu ze ścieżki dźwiękowej filmu "Narodziny gwiazdy". Jak tancerz ocenia postępy swojej partnerki? Znowu będzie w finale?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" ćwierćfinał w piątek, o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W ćwierćfinale 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" uczestnicy tańczą w rytm utworów wielkich kinowych hitów. Monika Miller zamieni się w Umę Thurman z "Pulp Fiction", a potem odsłoni swoją duszę w tańcu współczesnym do utworu z filmu "Narodziny gwiazdy".

Leszek Miller zatańczył z wnuczką Moniką Miller! Jak im wyszedł walc angielski?Zobacz więcej

Jan Kliment przyznaje, że razem ze swoją taneczną partnerką są bardzo dobrze przygotowani do ćwierćfinału. - Przerwa dodała nam siły - wskazał tancerz. Janek nie ukrywa też, że początki tej edycji były dla niego ciężkie, a Monika jest jedną z gwiazd, które zrobiły największy postęp od pierwszego odcinka.

Przypomnijmy, że Jan Kliment wygrał "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" trzy razy z rzędu - z Natalią Szroeder, Beatą Tadlą i Joanną Mazur. Czy ma szanse na czwarte z kolei zwycięstwo? Sprawdźcie, co powiedział nam na ten temat!

Adam Adamonis rezygnuje z "Tańca z gwiazdami"! Co będzie z Sandrą Kubicką?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Teresa (gość)

    Monika musi wygrać to przecież wnuczka premiera ktoś wpływów mógłby stracić prace

    08.11.2019 19:19
  • czwarta wygrana Jana to byłoby już za dużo! (gość)

    Tym bardziej, że panie, z którymi wygrywał były jednymi z najlepszych w swoich edycjach, a Monika niestety odstaje od najlepszych uczestników tej edycji. Sama podobno gdzieś poinformowała, że dziś odpadną dwie pary. W tym jedna już po pierwszej rundzie tańców. Dziś powinna odpaść właśnie Monika i Jan oraz Magda i Kamil. I tak już Monika i Jan daleko zaszli choć obiektywnie patrząc mogli odpaść wcześniej. To, że od dłuższego czasu Jan zawsze jest w czołówce, nieważne jak tańczy jego partnerka, jest już nużąco przewidywalne. Monika i Jan to fajna para, ale wygląda to trochę tak jakby Monika nie odpadała ze względu na nazwisko, a Jana jakby celowo starano się utrzymać w pr. jak najdłużej. Mam nadzieję, że po dzisiejszym odcinku w pr. zostanie troje rzeczywiście najlepszych uczestników czyli Damian, Sandra i Basia. Tak powinien wyglądać półfinał na poziomie.

    08.11.2019 13:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×