"Taniec z gwiazdami 10". Najniższe noty znowu dla Magdy Beredy i Kamila Kuroczko! Mają dość krytyki w "Dancing with the stars"?

Magda Bereda i Kamil Kuroczko już po raz drugi otrzymali najniższe noty od jurorów "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Jak znoszą krytykę? Czy mają jej już dość?

Multimedia

Magda Bereda i Kamil Kuroczko najsłabsi w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 10"?

Magda Bereda to wokalistka, youtuberka i influencerka, która stawia swoje pierwsze taneczne kroki na parkiecie 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Jej partnerem jest Kamil Kuroczko. Po dwóch odcinkach Magda musi jednak znieść sowitą porcję krytyki, jaką co tydzień mają dla niej jurorzy.

Magda Bereda: "Taniec był moją wielką barierą". Kamil Kuroczko pomoże jej ją przełamać?Zobacz więcej

Zarówno po pierwszym, jak i drugim tańcu Magda i Kamil usłyszeli od jury "Tańca z gwiazdami" gorzkie słowa. Youtuberka dowiedziała się, że nie ma mięśni. Iwona Pavlović zarzuciła młodym ludziom, że zbyt wiele czasu spędzają przed komputerem i w ogóle się nie ruszają. Po tym, jak Magda zatańczyła quickstepa, usłyszała od Andrzeja Grabowskiego, że lepiej śpiewa niż tańczy. Para otrzymała w sumie 12 punktów.

Jak Magda i Kamil znoszą krytyczne słowa, które padają w ich kierunku? Co sprawia, że w czasie tańca Bereda ciągle się uśmiecha? - Ja myślę, że i tak jest motywacja żeby dalej trenować, bo poczułam szczęście tańcząc - wyjaśnia youtuberka. Jak postępy swojej partnerki ocenia Kamil Kuroczko? Zobacz wideo!

Kolejni faworyci pożegnali się z programem? Kto wypadł najlepiej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Magda Bereda - kim jest?

Magda Bereda urodziła się w 1997 roku. Jest youtuberką, która w 2018 roku zdobyła tytuł influencerki roku. Konto na YouTube prowadzi od 2011 roku i umieszcza w nim covery największych hitów. Jednym z najpopularniejszych jej wykonań jest całkiem inna, liryczna wersja "Despacito".

Komentarze

Skomentuj
  • Marek Żak (gość)

    Jest najładniejsza i najsympatyczniejsza, a jak kto tańczy ma znaczenie marginalne.

    28.09.2019 12:52
  • no niestety Magda jest najsłabsza (gość)

    Widzowie natomiast lubią ratować pary zamykające tabelę. Przynajmniej do pewnego momentu. Natomiast uważam, że Magda wyglądała wczoraj ślicznie. Co do samego programu to sądzę, że minusem zdecydowanie jest nadużywanie słowa influencer.

    21.09.2019 13:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×