"Taniec z gwiazdami 11". Anna Karwan zatańczyła z nowym partnerem! Kamil Kuroczko zastąpił Jana Klimenta w "Dancing with the stars"

Anna Karwan ma nowego partnera w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Jan Kliment przebywa na kwarantannie, dlatego konieczne było sprowadzenie do programu nowego tancerza.

Multimedia

Ania Karwan ma nowego partnera!

Tego nikt się nie spodziewał. Bogdan Kalus i Lenka Klimentova trafili na kwarantannę. Oznacza to, że nie wystąpią już w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 11". Ponieważ Lenka jest żoną Jana Klimenta i mieszka z nim, on także musiał zrezygnować z pojawienia się w kolejnym odcinku programu. Jego partnerka, Anna Karwan, wystąpiła z innym tancerzem.

Nagłe zmiany w programie! Jedna z par nie pojawi się na parkiecie z powodu kwarantanny!Zobacz więcej

Nowym partnerem Ani Karwan został Kamil Kuroczko, który w tej edycji tańczył z Nicole Bogdanowicz. - Janek przeszedł ze mną wszystkie moje najtrudniejsze momenty w tym programie, a Kamil wypuścił mnie jak kolorowego ptaka - powiedziała po występie Ania.

Wokalistka nie ukrywała, że jest je przykro z powodu nieobecności Janka. Przyznała, że w ramionach Kamila czuje się całkiem inaczej niż wtedy, gdy prowadził ją Janek. Na koniec programu okazało się, że to właśnie Ania i Janek musieli pożegnać się z programem.

Brak jednej z par, zmiana partnera i uczestnicy poprzednich edycji. Zaskakujący finał odcinka!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • życzę wygranej Julii i Stefano, ale przykro, że Ania odpadła (gość)

  Obstawiałam finał między nimi dwiema. Ale widocznie widzowie mieli przesyt opowiadania Ani o jej kolejnych przejściach osobistych. Jak nie trudne dzieciństwo, to samotne macierzyństwo albo trudna droga do kariery. I poza tym jak tu nie wierzyć w to, że widzowie głosują nie tylko na uczestnika, ale na parę albo nawet na samego tancerza...

  10.10.2020 13:54
 • naprawdę szkoda (gość)

  Co prawda patrząc po klasyfikacji wczorajszego odcinka Ania była na ostatnim miejscu więc to pod tym kątem sprawiedliwe, ale jednak w generalnej tabeli punktowej zajmuje wysokie drugie miejsce. Trzeba wziąć pod uwagę, że tańczyła z innym partnerem, a to trudne. Kamil dał radę i pokazał jak dobrym tancerzem i wspierającym partnerem jest. Z Nicole chyba po prostu nie do końca trafnie ich dobrali. Ania się starała, ale była spięta. To był faktycznie jej najsłabszy odcinek. W sambie momentami wyraźnie odstawała od świetnej Olgi. A w foxtrocie słaba rama. No, ale to co było potem to śmiech na sali. Po co odpadła Ania skoro stwierdzono, że muszą być 4 pary. Zamiast robić jakieś dziwaczne powroty trzeba było zostawić Anię dalej w programie. Musiała się głupio poczuć. Pewnie zrobiło jej się przykro.

  10.10.2020 12:36
 • Gość (gość)

  Ania i Kamil a nie Ania i Janek

  10.10.2020 00:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×