"Taniec z gwiazdami 11". Beata Tadla z nowym partnerem, Blanka Lipińska, Maria Dębska dopingująca Marcina Bosaka na widowni 1. odcinka

Beata Tadla z nowym partnerem, Blanka Lipińska, Adam Zdrójkowski, Justyna Żyła czy Maria Dębska dopingująca Marcina Bosaka to gwiazdy, które pojawiły się na widowni podczas 1. odcinka 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Zobacz, jak się zaprezentowali!

Multimedia

"Taniec z gwiazdami 11" odcinek 1. Kto pojawił się na widowni "Dancing with the stars"?

W piątek (6.03) wystartowała 11. edycja "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Tego wieczoru na widowni zasiadło wiele znanych osób. Tańczącym w programie gwiazdom kibicowali: Beata Tadla z nowym partnerem, Blanka Lipińska, Adam Zdrójkowski, Justyna Żyła czy Maria Dębska, która dopingowała swojego ukochanego, Marcina Bosaka.

Michał Malitowski poza kontrolą i mocne występy młodych gwiazd! Kto odpadł z show?Zobacz więcej

W tym tygodniu na szczęście nikt z programu nie odpadł, ale w kolejnym odcinku z "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" pożegnają się już dwie pary. Na początku drogi w programie najlepiej poradziły sobie panie. Anna Karwan i Jan Kliment zdobyli od jurorów 23 punkty. Z kolei Julia Wieniawa oraz Stefano Terrazzino otrzymali aż 26 punktów.

Spięte pośladki Julii Wieniawy, szczupła Sylwia Madeńska i eteryczna Edyta Zając. Zobacz zdjęcia z 1. odcinka!Zobacz więcej

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia gwiazd, które pojawiły się na widowni 1. odcinka 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Sprawdź, kto dopingował tańczących na parkiecie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • szkoda, że znów nie ma powtórek w tv (gość)

    I co dziwne nie ma wywiadów po odcinku na ipli.

    07.03.2020 14:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×