"Taniec z gwiazdami 11". Kulisy ostatniego odcinka tej wiosny. Jak wyglądało przygotowanie uczestników "Dancing with the stars"?

Drugi odcinek 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" był jednocześnie ostatnim tej wiosny. Wszystko ze względu na bezpieczeństwo uczestników i ekipy tworzącej program. Przyglądamy się zatem, jak wyglądało przygotowanie uczestników za kulisami.

Multimedia

Ostatni odcinek "Dancing with the stars" za kulisami

To był wyjątkowy odcinek "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Wszystkie pary zatańczyły na wysokim poziomie, padł nawet pierwszy w 11. edycji rekord ocen od jury - Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino otrzymali maksymalną możliwą liczbę punktów. Na koniec ogłoszono, że show zostaje zawieszony ze względu na wprowadzony w Polsce stan zagrożenia epidemicznego.

Uczestnicy jedynymi widzami w studio! Szokująca decyzja produkcji "Tańca z gwiazdami" w sprawie kolejnych odcinków!Zobacz więcej

Zanim Krzysztof Ibisz ogłosił przykrą dla większości uczestników, twórców i sympatyków programu decyzję, każdy dawał z siebie wszystko, aby odcinek został zrealizowany na najwyższym poziomie. W studio nie było widowni, aby nie gromadzić dużej liczby osób w jednym miejscu. Kiedy jedna para tańczyła, pozostałe kibicowały jej z miejsc, które zwykle zapełnione są widzami.

Przypomnijmy, że w 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" udział biorą: Julia Wieniawa, Tomasz Oświeciński, Sylwia Lipka, Sylwester Wilk, Anna Karwan, Bogdan Kalus, Marcin Bosak, Nicole Bogdanowicz, Mikołaj Jędruszczak, Milena Rostkowska-Galant i Edyta Zając. Zobacz, jak wyglądało ich przygotowanie do ostatniego tej wiosny odcinka za kulisami!

Julia Wieniawa nie będzie mogła wziąć udziału w programie jesienią?! Jej tango podbija sieć!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Łucja (gość)

    Niecierpliwie czekam na spokojny, jesienny powrót. Julia i Stefano tworzą piękną parę i tańczą fantastycznie. Petardina rządzi. :) Jak ktoś napisał pod jakimś filmikiem... nie ma co porównywać Julii do Basi Kurdej Szatan, bo Julia tańczyła w 1. odc. tak jak Basia nie zatańczyła nawet w finale. Baśka jest dobra, ale Julka jest niesamowita. Dawno nikt nie zasługiwał na wygraną w TzG tak jak Julia. W drugim odcinku zatańczyła ze Stefano przepięknie. Absolutnie zasłużone max. noty. A przy tym wyglądała świetnie- dojrzale i kobieco. Stefano- magnetyczny, intrygujący, mega przystojny. Ta choreografia to kolejny dowód na jego mistrzostwo. Po wstrzymaniu TzG Stef napisał piękny i mądry wpis w mediach społecznościowych. O obecnej sytuacji, TzG, Julce i o "potrzebie bycia osobno aby znów być razem". ♥ P.S. W oczekiwaniu na wznowienie programu powinien wrzucić tam też filmik z ich cudnym tangiem z drugiego odcinka. :)

    16.03.2020 15:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×