"Taniec z gwiazdami 11". Marcin Bosak odszedł z "Dancing with the stars"! Co dalej z Wiktorią Omyłą?

Trwają właśnie przygotowania do powrotu na antenę telewizji Polsat 11. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", jednak wiele wskazuje na to, że na parkiecie nie zobaczymy wszystkich dotychczasowych uczestników show! Według doniesień "Faktu" z programu zrezygnował Marcin Bosak.

Multimedia

Program "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 11" nie zagościł na długo na antenie Polsatu. Audycję trzeba było przerwać z powodu pandemii koronawirusa i zawiesić na czas nieokreślony. Teraz już wiadomo, że show powróci na antenę we wrześniu, ale wszystko wskazuje na to, że na parkiecie nie zobaczymy pełnego składu.

Wiemy, kiedy "Taniec z gwiazdami" wróci na antenę Polsatu!Zobacz więcej

Jak informuje "Fakt", z "Tańca z gwiazdami" zrezygnował Marcin Bosak. Gwiazdor serialu "M jak miłość" w rozmowie z "Faktem" nie chciał komentować tych doniesień, ale im nie zaprzeczył, mówiąc jedynie:

Nie mogę się na ten temat wypowiadać. Jestem związany kontraktem.

Czy Marcin Bosak już rzeczywiście nie pojawi się w 11. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"? Czy pojawi się chociaż na moment i oficjalnie pożegna z widzami? Tego niestety jeszcze nie wiemy. Fani programu natomiast zastanawiają się, co stanie się z Wiktorią Omyłą, która partnerowała Bosakowi. Czy też odejdzie z programu czy zostanie dla niej znalezionego zastępstwo?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Duśka (gość)

    Jakoś ani na portalach związanych z tzg czy polsatem ani na anglojęzycznej wikipedii pr. nie ma takiego info. Niemniej jednak zważywszy na półroczną przerwę w programie rezygnacja któregoś z uczestników od początku była możliwa. Jakoś tak kiedy tylko pojawiały się takie pogłoski osobą, która wydawała mi się najbardziej skłonna do rezygnacji był właśnie Marcin Bosak. Oczywiście najlepiej żeby okazało się to plotką. Szkoda byłoby Wiktorii, która wróciła do TzG po przerwie. Ale raczej niemożliwe jest żeby dano jej innego, nowego uczestnika skoro to nie nowa edycja, a kontynuacja przerwanej. Pewnie jeśli Marcin faktycznie się wycofa to po prostu będą razem z Wiktorią pierwszą odpadającą parą. I tak w tym drugim marcowym odcinku planowo miały odpaść dwie pary. Będzie więc po prostu tak jakby wtedy jednak ktoś odpadł. Jasne, że będzie przykro, ale nie wprowadzi to jakiegoś wielkiego zamieszania do programu. Dla mnie najważniejsze jest, aby tańczyli dalej Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino. Tańczą fantastycznie i nie wyobrażam sobie innych zwycięzców tej edycji niż oni. A tak w ogóle to Julia jest jedną z najbardziej utalentowanych tanecznie, najlepszych uczestniczek w całej historii TzG. P.S. Bardzo się cieszę i gratuluję, że Stefano wraca w lipcu na scenę ze swoim spektaklem "Marzyciel". Czekam na spektakl w Częstochowie.

    23.06.2020 19:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×