"Taniec z gwiazdami 11". Marcin Bosak wyjaśnia, dlaczego odszedł z "Dancing with the stars"!

Marcin Bosak w końcu zabrał głos w sprawie swojego odejścia z "Dancing with the stars". Dlaczego aktor zrezygnował z udziału w 11. edycji tanecznego show Polsatu? Co było przyczyną jego rezygnacji? Wszystko jest już jasne.

Multimedia

Marcin Bosak to jedyna gwiazda przerwanej wiosną 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", która nie wróci do programu jesienią. Aktor odszedł z programu, a w mediach od wielu tygodni spekulowano o powodach tej decyzji.

Maria Dębska i Marcin Bosak wkrótce zostaną małżeństwem! Data ślubu jest już znanaZobacz więcej

Bosak przez cały ten czas nie komentował medialnych plotek. Dopiero niedawno zabrał głos w sprawie i zdradził dlaczego podjął taką decyzję.

Powód jest prosty. Kolejne zobowiązania zawodowe i podpisane dużo wcześniej umowy, które uniemożliwiają mi kontynuowanie tej ciekawej i rozwijającej nowe umiejętności przygody. Korzystając z okazji jaką daje zamykanie tego wątku, chcę podziękować za ten czas. Dziękuję Polsatowi i producentom programu za zaproszenie. Dziękuję @wiktoriaomyla za cierpliwość. @marysiadebska za nieustające wsparcie. Rodzicom i @_annabosak za motywację. Wszystkim, którzy kibicowali mi i Wiktorii za oddane głosy. Uczestnikom i fanom programu życzę dobrej zabawy, a Pudelkowi, lepszych informatorów i rzetelniejszego dziennikarstwa, choć mam obawy, że pracownicy Pudelka nie dostaną nigdy tej szansy.

Zobacz galerię

Marcin Bosak o powrocie do "M jak miłość"

Komentarze

Skomentuj
  • Duśka (gość)

    Od początku te wszystkie plotki o powodach rezygnacji Marcina czyli rzekome konflikty, pretensje itp. itd. były dla mnie wydumane i zmyślone. Spodziewałam się, że prawdziwy powód może być prozaiczny czyli właśnie inne zobowiązania zawodowe. Marcin to aktor z doświadczeniem i dorobkiem sprawiający wrażenie człowieka z klasą. Życzę mu powodzenia w dalszej drodze zawodowej. Mimo, iż większość talentu tanecznego odziedziczyła chyba jego siostra Ania to jednak szkoda, że nie będzie jego i Wiktorii w TzG ponownie we wrześniu. Panów ciężej jest namówić do tego programu więc każdy jest na wagę złota. :) A może Marcin z każdym kolejnym odcinkiem rozwinąłby się tanecznie...

    10.08.2020 18:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×