"Taniec z gwiazdami 11". Michał Malitowski przeprasza za przeklinanie w 1. odcinku. Zostanie wyrzucony z "Dancing with the stars"?!

Michał Malitowski przeprasza za swoje zachowanie 1. odcinku nowej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Juror mocno przeklął oceniając jednego z uczestników show, co w programie na żywo może nieść za sobą poważne konsekwencje.

Multimedia

Michał Malitowski przeprasza za swoje zachowanie

Premiera 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie za nami. Zobaczyliśmy już, jak tańczą nowe gwiazdy i ich partnerzy. Usłyszeliśmy też pierwsze komentarze jurorów. Zachowanie jednego z nich wymknęło się nieco spod kontroli.

Michał Malitowski poza kontrolą i mocne występy młodych gwiazd! Kto odpadł z show?Zobacz więcej

Po występie Sylwestra Wilka - sportowca, który w sierpniu 2019 roku stracił nogę w wyniku wypadku samochodowego - Michał Malitowski nie potrafił ukryć swoich emocji. - Sylwek, k**wa mać! Jak ty to robisz?!? - rzucił rozemocjonowany juror podkreślając swój podziw dla uczestnika. Przekleństwo nie zostało ani wyciszone, ani "wypikane", bo program pokazywany jest na żywo, na dodatek - przed godziną 22.

- Wiem, że mi nie wyszło, przepraszam wszystkich, ale były emocje i czasem tak jest, że jak są emocje to czasem wchodzi coś - powiedział po programie Malitowski w rozmowie z dziennikarzem "Faktu". - Przepraszam wszystkie dzieci i wszystkich rodziców. To już się nie powtórzy - dodał. Czy to wystarczy? Czy produkcja "Tańca z gwiazdami" powinna ukarać Malitowskiego za jego zachowanie?

Rafał Maserak zaniedba "Taniec z gwiazdami" po narodzinach syna? Co na to Sylwia Lipka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • tata (gość)

  Taniec towarzyski jest ściśle związany z kulturalnym zachowaniem, każdy trener wpaja te zasady tancerzom i każdy sędzia pilnuje zasad podczas turniejów. Szkoda, że w Tańcu z Gwiazdami te granice dotyczące kultury są przesuwane w nieodpowiednim kierunku.

  12.03.2020 13:26
 • Anka (gość)

  Faktycznie trochę nie bardzo tak na wizji, ale widocznie emocje wzięły górę. To przecież nie pierwszy taki przypadek (pierwsza edycja w Polsacie i Pani Beata Tyszkiewicz). W końcu to program na żywo i trzeba liczyć się z tym, że wszystko może się tam wydarzyć. Michał na przyszłość powinien uważniej dobierać słowa. Ważne, że przeprosił i jakaś kara nie jest konieczna. Jurorem jest bardzo dobrym i sprawiedliwym. Jest istotną częścią tego programu. Podobnie jak Stefano Terrazzino. Każda edycja bez niego jest jakaś taka jakby nudna i bez werwy.

  11.03.2020 19:58
 • Bozia (gość)

  To emocje.My uwielbiami Pana Michala i mu wybaczamy!!!.Przeprosiny przyjete:)

  11.03.2020 12:57
 • Miki (gość)

  Cieszę się ,że Pan Michał tak się wyraził , bo zwykłe ble,ble,ble nie oddało by podziwu dla dokonań tego uczestnika programu.

  10.03.2020 23:52
 • Dana (gość)

  Każdemu może się zdarzyć . Pan Michał ma kulturę osobistą. To jest do wybaczenia.

  09.03.2020 22:31
 • Milena (gość)

  Oczywiście, że nikogo nie obraził.... Jest szczęśliwy i tryska emocjami... To kulturalny człowiek... Trzeba wybaczyć mu....!

  09.03.2020 18:25
 • Magda (gość)

  Nie oglądam tego programu jednak po zapoznaniu się z treścią artykułu uważam, że był pod wpływem emocji i należy mu wybaczy.

  09.03.2020 15:07
 • Ewa (gość)

  Uważam, że przeprosiny w zupełności wystarczą.Pan Michał jest wspaniałym jurorem. W tym przypadku wcale nie dziwię się, że szczere emocje wzięły górę i słusznie, bo chłopakowi Sylwkowi należą się ogromne słowa uznania.Pozdrawiam.

  09.03.2020 13:40
 • Isi (gość)

  Nie powinien zostac ukarany ,poniosly jego emocje i podziw dla tej osoby ... taka sytuacja nawet nie powinna byc brana powaznie za wielkie wykroczenie .Badzmy ludzmi :)

  09.03.2020 13:28
 • Adi (gość)

  Nic się nie stało,bywają gorsze momenty jakie słyszałem w telewizji!

  09.03.2020 13:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×