"Taniec z gwiazdami 11". Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko ostro się kłócą w "Dancing with the stars"! To im zaszkodzi w 2. odcinku?

Na pierwszy rzut oka wydają się zgraną parą. Okazuje się jednak, że mają wyjątkowo silne charaktery, co bywa źródłem konfliktów. Czy w przypadku Nicole Bogdanowicz i Kamila Kuroczki w "Tańcu z gwiazdami" sprawdzi się powiedzenie "kto się lubi, ten się czubi"?

Multimedia

Nicole Bogdanowicz i Kamilowi Kuroczce puściły nerwy…

Skromna, wycofana i spokojna Nicole Bogdanowicz ze śmiechem mówi o sobie "babcia". Stroni od imprez, a wolny czas najchętniej spędza na spacerach z psem. Jednak gdy ktoś nastąpi jej na odcisk, potrafi pokazać pazurki i walczyć o swoje. Podczas prób do pierwszego live’a pokłóciła się ze swoim tanecznym partnerem. Kamil Kuroczko – jak się okazuje – ma wybuchowy temperament.

Najbliższy odcinek "Tańca z gwiazdami" zostanie zrealizowany bez udziału publiczności! Co z pozostałymi programami telewizji Polsat?Zobacz więcej

- Nie kłócimy się często, ale jak już to robimy, to porządnie. Potem potrzebujemy czasu, żeby ochłonąć – przyznała w jednym z wywiadów serialowa Julka z "Przyjaciółek". – Gdy dochodzi do starć, nikt nie chce odpuścić. Podczas występu na żywo Nicole poprowadzona w tańcu przez Kamila poradziła sobie bardzo dobrze. Po kłótni między tanecznymi partnerami nie było śladu. Przed nimi kolejny odcinek i nowa choreografia – tym razem taniec standardowy.

Czy emocje podobnie dadzą o sobie znać? Z pewnością może być jeszcze bardziej stresująco, bo w drugim odcinku aż 2 pary pożegnają się z show. Nicole, która uwielbia sporty ekstremalne i ma za sobą skoki ze spadochronem, denerwuje się przed każdym publicznym występem tanecznym. - Jako dziecko zostałam zapisana do szkoły tańca. Byłam na tyle fatalna, że instruktorzy stawiali mnie… w ostatnim rzędzie. Pomimo że byłam niższa od innych dzieciaków (śmiech). Dosyć szybko zrezygnowałam – wspomina.

Iwona Pavlović komentuje udział Julii Wieniawy w "Tańcu z gwiazdami". Będzie jak Barbara Kurdej-Szatan?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ciekawe jak długo będą w programie (gość)

    Do pewnego stopnia wyznacznikiem w tym względzie jest ilość wyświetleń występu na YT. Pod tym względem są gdzieś w połowie stawki. Póki co w tym rankingu przodują Julia i Stefano. Przebijają Sylwię i Rafała, a nawet Gimpera, który podczas swojej edycji miał rekordowe ilości wyświetleń. Juliano- oby tak dalej. :) I żeby to było równoznaczne z wciąż wysokim poziomem ich tańca oraz przełożyło się na dużą ilość głosów widzów. Nie tylko sms-owych, ale też tych w aplikacji, która zastąpiła (chyba) głosowanie internetowe. Życzę im tego bardzo mocno.

    11.03.2020 23:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×