"Taniec z gwiazdami 11" odcinek 3. Spadek formy Julii Wieniawy i triumf Anny Karwan! Odpadli Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła!

Po pół roku "Taniec z gwiazdami" wreszcie powrócił! Na parkiecie spotkało się 10 par, które walczą o Kryształową Kulę. Niestety tym razem Julii Wieniawie poszło nieco gorzej, ale z kolei Anna Karwan dostała 10-tkę od Iwony! Program musiała jednak opuścić jedna z par! Która? Sprawdź, co wydarzyło się w "Dancing with the stars"!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 11" odcinek 3. - co się wydarzyło?

Sylwia Lipka i Rafał Maserak zatańczyli gorącą sambę. - Trochę przydałoby się lepszej pracy nóg - przyznał Michał Malitowski. - Jak tak ma wyglądać cała reszta, to ja jestem zachwycony. Wykonaliście to naprawdę bardzo dobrze - ocenił Andrzej Grabowski. Wynik pary to 20 punktów. Bogdan Kalus i Lenka Klimentova zmierzyli się z cha-chą. - Weź trochę daj czadu! Więcej! - zażądała Iwona Pavlović. - Było bardziej zabawnie niż poprawnie - powiedział po występie Michał Malitowski. Dostali 13 punktów. Tego dnia aktor świętował także 27. rocznicę ślubu - jego żona została zaproszona na parkiet i Bogdan Kalus wręczył jej bukiet kwiatów.

Tomasz Oświeciński szczerze wyznaje: Do tej pory tańczyłem tylko po kilku drinkach!Zobacz więcej

Anna Karwan i Jan Kliment zaprezentowali się w sambie. - Zatańczyłaś absolutnie bardzo poprawnie - zachwycała się Iwona Pavlović. - Zatańczyłaś naprawdę pięknie i gratuluję wam - powiedział Andrzej Grabowski. Jurorzy ocenili ten taniec na 27 punktów i dostali 10-tkę od Iwony! Potem walca angielskiego zatańczyli Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke. - Ja, taka poszukiwaczka błędów, się wynudziłam - powiedziała Iwona Pavlović, zwracając jednak uwagę na kilka błędów. - Zatańczyłaś naprawdę pięknie - dodał Grabowski. Wynik pary to 23 punkty.

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska tym razem wzięli na warsztat jive'a. - Ty tańczysz naprawdę dobrze, ale czegoś mi tam brakuje. Wykonujesz wszystkie kroki, ale czegoś mi brakuje - ocenił Andrzej Grabowski. - Posypałeś się na łatwych krokach - dodał Michał Malitowski, uznając, że wszystkiemu winna jest trema. - Sylwia wychodziła z siebie, a ta różnica między tobą a nią... - przyznała Iwona. Dostali 16 punktów. Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko zatańczyli cha-chę. - Zabrakło mi takiego feelingu cha-chy. Musisz coś dać od siebie - ocenił Michał. - Musisz zaufać Kamilowi. Nie było źle, ale więcej zaufania - dodał Andrzej Grabowski. Jurorzy przyznali 18 punktów.

Sylwester Wilk rozważał rezygnację z "Tańca z gwiazdami"! Co sprawiło, że zmienił decyzję?Zobacz więcej

Kolejną parą była Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, którzy zatańczyli tango. - Jest to chyba pierwszy taniec, który tak przeżyłam. Było tam jednak trochę błędów - powiedziała po występie Iwona. - To, co mi się podobało, to świadomość ciała - dodał Andrzej Grabowski. Para dostała 25 punktów, w tym 10-tkę od Andrzeja Grabowskiego. Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino tym razem zmierzyli się z jivem. - Trochę to było sztywne, spodziewam się więcej - przyznał Michał Malitowski, któremu brakowało energii w tym tańcu. - Masz bardzo sztywny kark, przez to ten jive zrobił się za sztywny - dodała Iwona. Jurorzy uznali, że poprzednie tańce Julii były lepsze, ale mimo to przyznali tej parze 25 punktów.

Upadek Julii Wieniawy na próbie przed powrotem "Tańca z gwiazdami"! Nic jej nie zatrzyma?Zobacz więcej

Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz zatańczyli foxtrota. - Brawa dla ciebie, że jesteś taki fighter! Twoja stopa i twoja proteza świetnie pracowały - ocenił Michał. - Czy ty się nie urodziłeś z ramą? - zażartowała Iwona Pavlović. Dostali 24 punkty. Następnie na parkiecie pojawili się Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła i zaprezentowali się w tangu. - Tańczyłeś z taką siłą, ale trochę lżej - doradził Andrzej Grabowski. - Nie chcę takiego tańca twojego, ja się tak męczyłam. Tomku, była katastrofa - oceniła Iwona. Wynik tej pary to 13 punktów.

Po dodaniu punktów z odcinka przez przerwą na pierwszych miejscach tabeli uplasowali się: Julia i Stefano, Ania i Jan oraz Sylwester i Hanna. Ostatnie miejsce w tabeli należało do Tomka i Wiktorii.

W 3. odcinku "Tańca z gwiazdami 11" odpadli Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Paweł Zalanowsk (gość)

  Jest super rafał dasz radę trzymaj się trzymam kciuki ides dalej dawaj jesteś super do boju rafał dajesz

  25.09.2020 21:56
 • a myślałam, że w pierwszym odcinku po takiej przerwie nikt nie odpadnie (gość)

  Szkoda Tomasza i Wiktorii, bo byli w pewnym sensie nową parą i oboje przeszli w tej edycji przez trudną sytuację zmiany partnera, ale z drugiej strony taki werdykt jest sprawiedliwy, bo odpadł realnie najsłabszy uczestnik. Nowy # nie pomógł. Wcześniej Marcin Bosak, po 2 odcinkach, też plasował się w dole tabeli więc póki co wszystko pod tym kątem idzie najmądrzej jak może. Oby tak dalej. Niech odpadają najsłabsze pary, a najlepsze zostają. Z kolei Julia i Stefano pokazali dobrego jiva. Może nie rewelacyjnego, ale dobrego. Julia wyglądała trochę jak Włoszka z lat 50.-60. Rozumiem też jury, które po dwóch poprzednich tańcach może oczekiwać po niej więcej. Mimo, że im kibicuję też uważam,że poprzednie tańce miała lepsze. Może to też kwestia 6 miesięcy przerwy i krótszego okresu przygotowawczego. Dobre jest to, że przy każdym uczestniku, przy Julii też, jury otwarcie, ale elegancko mówi co jest nie tak. Niech tak będzie dalej, bo w poprzednich edycjach można było czasem odnieść wrażenie, że jak byli za kimś to bez względu na wszystko i odwrotnie. A tutaj tego na szczęście nie było. Wcześniej słusznie komplementowana Julia teraz dostała równie zasadne uwagi. To może pomóc jej się tanecznie rozwinąć, bo faktycznie stać ją na więcej choć i muzyka zbyt im w tym jivie nie pomagała. Te uwagi mogą też pokazać widzom, że ona też się dopiero uczy trudnej sztuki tańca. Jest to też dobra odpowiedź na wszelkie zarzuty maruderów. Julia musi uważnie słuchać Stefano jak swojego mistrza, a Stefano musi być wobec Julii wymagający i surowy. A potrafi taki być o czym opowiadały np. Agata Kulesza i Agnieszka Sienkiewicz. Julia jak wszyscy uczestnicy ciężko trenuje i jest pracowita dlatego życzę jej i Stefano powrotu na szczyt w czwartym odcinku i utrzymania się na nim. :) ♥

  05.09.2020 15:50
 • wollna (gość)

  Julia Wieniawa miala bardzomprosty uklad, nie napracowala sie o nie, wedlug mnie tanczyla najgorzej impowinna odpasc. Czeka na prztrwanie, tak z odcinka na odcinek, oby przejsc do nastepnego odcinka....tak bez pracy, bez wiekszego wysilku...sprytne.

  05.09.2020 12:56
 • Xd (gość)

  Xd

  05.09.2020 08:44
 • KS (gość)

  Jaki spadek formy?! Tańczyli super, po prostu Julia ma dryg do tańca i oby zaszli wysoko, jak najwyżej 😀

  04.09.2020 22:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×