"Taniec z gwiazdami 11". Paulina Sykut-Jeżyna zapowiada odcinek specjalny "Dancing with the stars". Kiedy premiera?

Telewizja Polsat pracuje nad odcinkiem specjalnym programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Szczegóły ujawniła w najnowszym wywiadzie Paulina Sykut-Jeżyna. Kiedy premiera "Taniec z Gwiazdami w czasach pandemii"?

Multimedia

Odcinek specjalny "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - o czym będzie?

Przerwana przez pandemię koronawirusa 11. edycja "Tańca z gwiazdami" zostanie wznowiona jesienią. Premierę 3. odcinka zaplanowano na 4 września br. Zanim jednak to nastąpi, widzowie będą mogli obejrzeć jeszcze odcinek specjalny programu.

O szczegółach opowiedziała w rozmowie z reporterką jastrzabpost Paulina Sykut-Jeżyna.

Wracamy we wrześniu. Ale kręciliśmy coś specjalnego. Fani Tańca z Gwiazdami na pewno będą mieli co oglądać jeszcze przed startem jesiennej ramówki. To będzie „Taniec z Gwiazdami w czasach pandemii”. Występy, które już były. Wspomnienia, zabawne sytuacje, rozmowy z naszymi gwiazdami, tancerzami, parami. Myślę, że to będzie coś bardzo fajnego. Fani na pewno będą szczęśliwi po takim czasie oczekiwania. Na pewno live telewizyjne będą wielkim wow po takim czasie, kiedy ich nie było, ale ten program również będzie fajnym smaczkiem dla tych, którzy kochają taniec. - powiedziała prezenterka.

Jesienią zmieni się skład uczestników "Dancing with the stars"? Telewizja Polsat komentuje!Zobacz więcej

Sykut-Jeżyna przyznała również, że 11. edycja będzie bardzo nietypowa. -Mamy za sobą program, który został przerwany.

Telewizja Polsat zapewnia, że do tanecznej rywalizacji na parkiecie wrócą jesienią wszyscy uczestnicy 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Sykut-Jeżyna również odniosła się do tego w wywiadzie.

Mam nadzieję, że tak. Stanęło na tym, że wszyscy chcieli wziąć udział, a jak będzie finalnie, to zobaczymy, bo rzeczywiście, ktoś może mieć jakieś zobowiązania. Myślę, że to wkrótce się wyjaśni - powiedziała.

Czekacie na nowe odcinki "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Duśka (gość)

    Ciekawe czy to będzie kilka odcinków specjalnych czy jednak tylko jeden. Tak czy inaczej nie mogę się doczekać. Zapowiada się ciekawie. I to nawet ciekawiej niż niedawne odcinki specjalne TTBZ. I tak przy okazji- propozycja dla twórców programu. Super byłoby gdyby na YT dodano wszystkie występy z wszystkich edycji, bo są, ale chyba dopiero od 8 polsatowskiej edycji. A już w ogóle super byłoby gdyby ten planowany 3 odc. 11 edycji był o tancerzach i ich karierach turniejowych. Na pewno tancerze poczuliby się wówczas dowartościowani. Wszyscy oni mają liczne sukcesy i mistrzowskie tytuły, a niestety bardzo mało się o tym mówi. Np. Stefano Terrazzino jest przecież Mistrzem Europy Latino Show Dance. P.S. Z przyjemnością oglądałam przez ostatnie tygodnie serię rozmów z różnymi artystami, które Stef przeprowadzał na swoim FB. Wszystkie one odbywały się w kontekście jego autorskiego spektaklu "Marzyciel". Na ostatnim z tych wirtualnych spotkać Stefano pojawił się nawet w jednym z kostiumów z tego przedstawienia. Te video rozmowy były bardzo inspirujące i budujące. Serdecznie za nie dziękuję. :) ♥

    11.06.2020 17:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×