"Taniec z gwiazdami 11". Sylwia Lipka ma koronawirusa? Jedna z faworytek już nie zatańczy w programie?

Czarne chmury zbierają się nad 11. edycją programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Po tym, gdy z rywalizacji przez obowiązkową kwarantannę zostali wyeliminowani Bogdan Kalus, Lenka Klimentova oraz Jan Kliment, wiele wskazuje na to, że na parkiecie nie zobaczymy już jednej z faworytek do zwycięstwa, Sylwii Lipki. Sprawdźcie, co się stało!

Multimedia

SYLWIA LIPKA MA KORONAWIRUSA?

Sylwia Lipka już nie pojawi się na parkiecie programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 11"? Niestety, wiele na to wskazuje!

W czwartek młoda wokalistka ogłosiła za pośrednictwem swojego TikToka, że nie mogła wziąć udziału w próbie generalnej przed nadchodzącym odcinkiem "Tańca z gwiazdami", ponieważ dwukrotnie wyszedł jej pozytywny test na koronawirusa, a test nr 3 został wysłany do laboratorium na badania. Wyniki mają pojawić się dzisiaj. Później Sylwia Lipka usunęła to nagranie z sieci, podobnie zresztą jak swoje wpisy na Twitterze na ten temat, jednak można znaleźć kopię nagrania.

Sylwester Wilk walczy z hejtem po powrocie do "Tańca z gwiazdami"! Odpadnie w kolejnym odcinku?Zobacz więcej

Sama wokalistka na razie milczy na ten temat, ale jeżeli rzeczywiście Sylwii Lipki i Rafała Maseraka zabraknie na parkiecie "Tańca z gwiazdami", to będzie ogromny cios dla programu, ponieważ ta para tańczyła coraz lepiej i zdaniem wielu mieli ogromną szansę na finał, a być może nawet na wygraną!

Stacja Polsat wydała już w tej sprawie oświadczenie. Oto jego treść:

Z przykrością informujemy, iż wśród uczestników „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zdiagnozowano koronawirusa. W związku z zaistniałą sytuacją jedna z par nie weźmie udziału w dzisiejszym odcinku show. Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia. Dlatego też program zostanie wyemitowany zgodnie z planem, ale bez publiczności i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarno – epidemiologicznego. - czytamy.

Czy pary, której mowa w oświadczeniu nie zobaczymy już w "Dancing with the Stars"?

Para ta na pewno nie wystąpi dzisiaj, co dalej - będziemy decydować w dalszej kolejności. - taką odpowiedz otrzymaliśmy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • K (gość)

  To beda teraz w koronie?

  16.10.2020 20:24
 • niestety potwierdziło się- życzę Sylwii dużo zdrowia (gość)

  Plan na dzisiejszy odcinek powinien być taki: skoro Sylwia i Rafał muszą zrezygnować to sytuacja jest analogiczna jak tydzień temu. I dziś jest półfinał. Tak więc jedna para się wycofuje, a druga odpada głosami widzów. I powinni to być z przyczyn obiektywnych Sylwester i Hania. I w taki sposób edycja jest skrócona o jeden odcinek. I za tydzień finał między Julią a Edytą. I wygrywa najlepiej punktowana para edycji czyli Julia i Stefano. :) ♥ P.S. Można by jeszcze ewentualnie zrobić tydzień przerwy- może sytuacja się poprawi.

  16.10.2020 20:00
 • Mati (gość)

  wyeliminowanie kolejnej pary z powodu koronawirusa przed tym odcinkiem jest bez sensu. A poza tym nie zamierzam tego oglądać , nic na siłe

  16.10.2020 19:48
 • kamil jbchodkjcbjdc pdojhnbcj (gość)

  zafkpvfnmvokfmnvofkmnvjfpoknvovikfponjf jdocjndv kjnfvjfojnv fojvnfovj nfjojfckp nfjv ofnvpfjonvjofjv fjvfpjfonbv jfoikvb hndovcdvfokvnofvjnbfj oib ijnbdov ijbfovnfbvj ofjvfjnij vbfiv jbfijhnfbvfoibjvfio vkjfodoibnhjoibv hfijv bfov jihfjojb coikvocjn voj0dcdipocjd0p0 o czy Kasia jnfvhofjnv ofjnv ficjnvhfivbfov bfiv jfbvifb vijf knhcjodniv iob kanefu jojfnvofkjnnfov lup na vjdnvhdohivhijb vdb hdcdhbci vudi hydgcidvcudcvydvc duc hvdcuhdbv cuidvcduch bo hbcdhicb dichbdu kamil gcdichbgduicod osocidshcjo9dibcidbcidhb cidhncb di chbjcbidbchdi bjdhichdb cuhdb bhdihcbdhicbdh cidj cbdhbdubc duj cbij cdbic dj bchid oikcosnsocjn djocjn jdbnicodpocnhjdoij cbdijc jdnhjcdibjcnhdjinhc hncidjbcdnijchn

  16.10.2020 14:56
 • oby po badaniach laboratoryjnych okazało się, że wszystko jest dobrze (gość)

  Bo tych zawirowań w tej edycji jest już za dużo. Życzę Sylwii zdrowia. Może nie jest kandydatką na wygraną czy na finał, bo są w programie uczestniczki lepiej od niej tańczące, ale na półfinał jak najbardziej. Mimo, że ani razu nie zdobyła 30 pkt. Obecność w półfinale Sylwestra, przy całym uznaniu dla jego determinacji, byłaby największą pomyłką tego programu. Żeby było choć trochę sprawiedliwiej Sylwek powinien dziś wykonać dwa nowe tańce. A tymczasem ma jeden nowy i jeden powtarzany. Dysproporcja między nim, a pozostałymi uczestnikami jest ogromna. Sylwek do tej pory nauczył się 4 różnych tańców podczas gdy dziewczyny dwa razy tyle. Sylwia (8), Edyta (8), a Julia nawet (9). Bazę dla tego programu stanowi 10 tańców tańca towarzyskiego, 5 standardowych i 5 latynoamerykańskich. Jak w ćwierćfinale może być ktoś kto nie wykonał nawet połowy z nich...?

  16.10.2020 11:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×