"Taniec z gwiazdami 11". Sylwia Madeńska zapowiada swój najtrudniejszy występ w "Dancing with the stars". To będzie jej ostatni taniec?

Ten tydzień był dla Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka bardzo trudny. Po tym, jak Mikołaj zakończył ich związek, wciąż musieli razem trenować do kolejnego odcinka "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Czy to będzie ich ostatni taniec?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w piątek, 2.10.2020 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W sobotę, po weselnym odcinku "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", w którym Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak ogrywali rolę nowożeńców, Mikołaj postanowił zakończyć swój związek z Sylwią. W mediach społecznościowych opublikował post, w którym stwierdził, że kocha Sylwię, ale "nie może z nią dzielić życia, bo sam będzie przez to cholernie cierpiał*".

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wycofają się z "Tańca z gwiazdami"? Tancerka zabrała głos w tej sprawieZobacz więcej

Mimo rozstania, para nie zdecydowała się na wycofanie z programu. Codziennie spotykali się na treningach, aby w kolejny piątek wyjść na parkiet i zatańczyć kolejne tańce. Można się domyślać, że nie było to łatwe. O tym, że przed Sylwią najtrudniejszy występ w karierze, napisała ona sama publikując poruszający wpis:

Kiedy w piątek o 20:00 w Polsacie będziecie oglądać Taniec z Gwiazdami, postaram się, abyście zobaczyli jak zawsze uśmiechnięta i profesjonalną Sylwię. Jestem zawodową tancerką, ale jestem też człowiekiem i mam uczucia. Ostatnimi czasy moja samoocena była tak niska, ze ciężko było mi normalnie funcjonować. Mam nadzieje, że znajdę w sobie na tyle siły i determinacji, aby na piątkowym livie nie uronić nawet kropli łzy. W ostatnim tygodniu wylałam ich morze, ale czas się ogarnąć i wrócić na właściwe tory.

Czy to będzie ostatni występ Sylwii i Mikołaja w "Tańcu z gwiazdami"? Madańska podkreśla, że udział w programie jest dla niej czymś wyjątkowym. "Powierzono mi role tancerki-trenerki i nie zawiodę tych wszystkich, którzy dali mi szanse i we mnie uwierzyli. Wystąpić w TzG to ogromne wyróżnienie i możliwość rozwoju oraz niesamowita przygoda. Mimo wielu usilnych prób, nikt mi nie odbierze marzeń i radości z tańca (...) Tak naprawdę to tylko od Was mam takie wsparcie, jakiego nigdy się nie spodziewałam. Przez ostatnie dni otrzymałam setki wiadomości i zaczynam powoli znów w siebie wierzyć. Bardzo to doceniam i z całego serca dziękuje" - napisała. Trzymamy za Sylwię kciuki!

Sylwia Madeńska stanowczo odpowiada na zarzuty Mikołaja: "Nigdy nie zdradziłam Mikołaja!"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • dla obojga będzie to trudny odcinek - dobrze, że dostali foxtrota, a nie jakiś bardziej intymny taniec (gość)

    Aby tylko prowadzący, zwłaszcza Pan Krzysztof nie palnął czegoś wścibskiego i nietaktownego, bo niestety ma on plotkarskie zapędy. Drugim tańcem Mikołaja będzie jive z bratem. To powtórka stylu z 3 odc. Szkoda, że nie jest odgórnie ustalone, że wszyscy mają powtarzać tańce z dwóch marcowych odcinków. Tak byłoby ciekawiej. Nie ma jeszcze prawie żadnego info do jakich utworów będą tańczyć pary. Niemniej jednak zauważyłam, że w tej edycji jest dużo polskiej muzyki. I to w większości tej dobrej. Fajnie. P.S. Mam nadzieję, że dzisiejszy odcinek będzie ostatnim w tej edycji z angażowaniem dodatkowych osób. W obecnej sytuacji tak byłoby rozsądniej. A i liczbę widzów w studio można by ograniczyć z 50% do 25%.

    02.10.2020 11:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×