"Taniec z gwiazdami 11". Wiemy, kiedy "Dancing with the stars" wróci na antenę Polsatu! Data powrotu ujawniona!

Jest już data powrotu 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Szczegóły emisji przerwanej przez pandemię koronawirusa edycji, zostały ujawnione przez kostiumograf show – Malwinę Wędzikowską.

Multimedia

"Taniec z gwiazdami 11" wraca jesienią

11 edycja programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" została przerwana w marcu br. po emisji zaledwie dwóch odcinków. To wszystko z powodu pandemii koronawirusa. Od początku mówiło się, że taneczny show powróci na antenę Polsatu jesienią.

Właśnie poznaliśmy konkretną datę emisji 3. odcinka 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Szczegółu ujawniła na swoim Instagramie kostiumograf show – Malwina Wędzikowska.

4 września wraca na antenę Taniec z gwiazdami i już nie mogę się doczekać! Za chwilę wchodzę do pracowni i zaczynam pracę nad kostiumami do "Tańca z gwiazdami" oznajmiła stylistka.

Jesienią zmieni się skład uczestników "Dancing with the stars"? Telewizja Polsat komentuje!Zobacz więcej

Telewizja Polsat jakiś czas temu zapewniała, że wszyscy uczestnicy 11. edycji "Tańca z gwiazdami" potwierdzili swój udział w jesiennych nagraniach. Informację potwierdziła również Malwina Wędzikowska.

Ja nie mogę zdradzać takich informacji, ale… tak! - wyznała krótko.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Claudia89 (gość)

    Super, że wiadomo już dokładnie na kiedy planowane jest wznowienie TZG. I znów będzie można podziwiać Stefano Terrazzino na parkiecie, jako wybitnego tancerza, choreografa i pedagoga, Z ogromną przyjemnością słuchałam wtorkowego liva Stefano, tym razem z choreografką i tancerzem współpracującymi z nim przy spektaklu Marzyciel. Bazą artystyczną Stefano jest taniec dlatego im więcej w tych rozmowach kwestii tanecznych tym ciekawiej. Bardzo poszerzające horyzonty rozmowy. W tych rozmowach uwydatnia się postać Stefano jako artysty-wizjonera. Od dawna jestem jego ogromną fanką. Podziwiam jego drogę zawodową (Mistrzostwo Europy) i artystyczną oraz postawę życiową. Teraz jeszcze bardziej. Nie mam idoli (nie przepadam za tym słowem), ale jeśli już miałabym kogoś określić tym mianem to właśnie Stefano Terrazzino. Choć wolę słowo autorytet i nie miewałam tendencji do posiadania idoli, a raczej autorytety. Nawiązując do tytułu cyklu tych rozmów mam sporo marzeń z szuflady. Są wśród nich też takie związane ze Stefano. Fajnie byłoby go kiedyś poznać. :) A z takich bardziej realnych: móc kiedyś zobaczyć na żywo jego pokaz taneczny . No i obejrzeć spektakl Marzyciel.

    06.06.2020 13:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×