"Taniec z gwiazdami" 11.05.2018, FINAŁ. Beata Tadla i Jan Kliment wygrali 8. edycję "Dancing with the stars"! [ZDJĘCIA]

Wielki finał 8. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" za nami! O Kryształową Kulę walczyły dwie pary: Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański oraz Beata Tadla i Jan Kliment. Wygrać mogła tylko jedna. Znamy zwycięzców "Tańca z gwiazdami"!

Multimedia

quickstepa do piosenki "Jedzie pociąg z daleka" Ryszarda Rynkowskiego. - Pierwszy taniec z cyklu "skuś baba na dziada" i "baba" nie skusiła, bo "dziad" ją dobrze nauczył - zauważył Michał Malitowski. - Żałowałem, że nie widziałem nóg. Powinnaś mieć krótszą sukienkę - powiedział natomiast Andrzej Grabowski. Jurorzy przyznali za ten taniec 35 punktów. Czas na Beatę i Jana. Dla nich Kasia i Tomek wybrali fokstrota, którego zatańczyli do "Kill Em With Kindness" Seleny Gomez. - Dzięki temu tańcowi widać, jak bardzo nauczyłaś się tańczyć. Dzięki Janowi, brawo - skomentowała Ola Jordan. Iwona Pavlović przyznała, że wciąż były niedociągnięcia, ale także złożyła wyrazy uznania dla Beaty. Noty od jurorów dały w sumie 32 punkty.

Beata i Jan czy Kasia i Tomek? Jedna z tych par wygra Kryształową Kulę! Co o sobie sądzą? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po pierwszej turze czas na przerwę, którą uświetnili wszyscy tancerze tej edycji, którzy zatańczyli przepiękne tango. Zaprezentowane zostały też cząstkowe wyniki głosowania widzów - stosunkiem 51% do 49% prowadzili Kasia i Tomek. W drugiej rundzie pary zatańczyły w rytm przebojów muzycznych gości specjalnych. Wcześniej jednak Sławomir zaśpiewał swój hit "Miłość w Zakopanem", porywając przy tym publiczność do tańca. Grzegorz Hyży zaśpiewał natomiast "O Pani!", a cha chę zatańczyli Kasia i Tomek. - Jak dobrze ci w tej cha chy! - zauważyła Iwona Pavlović zwracając się do Kasi. Pozostali jurorzy także nie unikali komplementowania Kasi i Tomka. Para zebrała cztery dziesiątki!

Utwór "Byle jak" zaśpiewany przez Margaret to oprawa muzyczna do tańca współczesnego Beaty i Jana. - Robi się bardzo konkurencyjnie. Jestem w szoku, że w tak krótkim czasie opanowałaś taniec - przyznał po występie Michał Malitowski. - Było bardzo spójnie, pięknie, prawdziwie - oceniła Iwona Pavlović, pozdrawiając przy tym Beatę Tyszkiewicz, która jako jurorka "Tańca z gwiazdami" uwielbiała, gdy uczestnicy tańczyli na boso. Nie mogło być inaczej. Komplet punktów trafił na konto Beaty i Jana. Po tych tańcach, to właśnie ta para prowadziła w głosowaniu widzów mając 53% głosów.

Popek żałuje udziału w "Tańcu z gwiazdami"? "Dostałem popalić" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czas na moment, na który czekają wszyscy finaliści. Kasia i Tomek zatańczyli freestyle do "Niech żyje bal". Oli Jordan odebrało mowę. - Gratuluję wam obydwojgu - powiedziała tylko. Iwona Pavlović przyznała, - To nie była tylko nauka, ale szlifowanie diamentu - stwierdziła. Jurorzy zgodnie przyznali Kasi i Tomkowi 40 punktów. Freestyle Beaty i Jana został zatańczony do utworu Hansa Zimmera z filmu "Pearl Harbor". - Znowu piękne opowiadanie. Kiedy w "Tańcu z gwiazdami" pojawiła się kobieta, która ma wielkie serce i fantastyczne uczucia, a do tego partneruje jej tak wzruszający człowiek jak Jan Kliment to powstają piękne rzeczy - podkreślił Andrzej Grabowski. - Wasz taniec miał wspaniałe przesłanie. Tęsknota to najpiękniejsze wyznanie miłości. Ja będę tęskniła za twoim tańcem - oznajmiła natomiast Iwona Pavlović. Beata i Jan otrzymali maksymalną możliwą ilość punktów od jurorów. Tym razem głosowanie widzów odmieniło się na rzecz Kasi i Tomka (53%).

Po raz pierwszy w historii programu Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz wręczyli nagrodę specjalną za najbardziej widowiskowy występ całej edycji. Otrzymały ją Ola Jordan i Iwona Pavlović! (ZOBACZ ICH WYSTĘP)

8. edycję "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" wygrali Beata Tadla i Jan Kliment!

TYLKO U NAS! Beata i Jan przed finałem: Popłyniemy z emocjami [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jola (gość)

  Tadla wygrała bo Kret ją porzucił z ogromnymi długami.Od początku było wiadomo że wygra.

  28.06.2018 11:29
 • Gość (gość)

  Tak głosowali widzowie. A na wynik miały na pewno oceny Jurorów za pierwsy taniec, faworyzyjące Kasię. To częxto wywołuje odwrotny skutek!

  14.05.2018 17:18
 • internautka 50+ (gość)

  P Kasia tańczyła dużo lepiej od p Tadli, powinna wygrać ale przecież jest to najmniej obiektywny program. I nie wierzę że to widzowie tak glosowali.

  13.05.2018 14:24
 • Damian (gość)

  dlaczego to Beata i Jan wygrali powińni wygrać Kasia i Tomek

  13.05.2018 08:25
 • mau (gość)

  Ale wy macie problemy...

  12.05.2018 23:52
 • Anulka (gość)

  No i Kinga Rusin..kolejna porzucona która wygrała.

  12.05.2018 21:57
 • gute (gość)

  Kasia była lepsza , przegrał program

  12.05.2018 21:53
 • Scytia (gość)

  a głosy telewidzów?!!! hahahaha! Konia z rzędem temu kto to sprawdzi! Ten program robi się coraz gorszy!! A te wywlekanie osobistych spraw....to jakieś koło gospodyń wiejskich! Nie oglądam. bo wszystko jest tam do niczego łącznie z muzyką. Tylko z ciekawości na początku spojrzałam ale widząc to wszystko, jak na jarmarku!No i finał............hahahaha głosy telewidzów...hahahhahaa..

  12.05.2018 20:42
 • Scytia (gość)

  No i wielce poszkodowana przez Kreta, , rozpłakana, wyraźny pupil Czarnej Mamby wygrał!! Niestety, pani Katarzyna była lepsza, niż, wylansowana przez kasę niejaka Tadla. , To nie pierwszy raz gdy nie wygrywa najlepszy zawodnik. Pamiętacie nieszczęsną, porzuconą Zając? Też wygrała roniąc łzy! Pani Katarzyna numer jeden razem ze swoim nauczycielem! Do pana Janka nic nie mam.On jak zawsze uśmiechnięty, ale..nie bardzo tę babę lubił.I ja też.

  12.05.2018 20:35
 • Wiki12 (gość)

  Według mnie to nie jest sprawiedliwe,że wygrała Beata. Nie mam nic do niej, ale moim zdaniem to Kasia powinna wygrać.

  12.05.2018 20:27
 • Poranek (gość)

  oczywiście , że ustawka a szkoda !

  12.05.2018 19:12
 • Britney (gość)

  Masakra!!! Kasia była najlepsza. Ustawka była od początku. :(

  12.05.2018 15:21
 • ada (gość)

  wy macie gadanie gratulacje dla bBeaty i jana brawo

  12.05.2018 14:39
 • Alicja (gość)

  Pani Beacie pomógł ciągły płacz i rozstanie z Jarosławem Kretem, ciągle powtarzała jaka nieszczęśliwa i płacz. O wiele piękniej tańczyła Kasia. Jakie to niesprawiedliwe!

  12.05.2018 11:59
 • Ewa Koch (gość)

  Po raz pierwszy gdy przeczytałam wypowiedź Pani Tadli(pieniądze przeznaczę na spłatę mieszkania , w które wrobił mnie Jarek Kret i odszedł) , już wtedy wiedziałam komu przyznają główną nagrodę i przestałam oglądać ten program...jak widać i słychać nie myliłam się...WYGRAĆ MA TA OSOBA KTÓRĄ WYZNACZA SPONSOR !!! Przykre ale prawdziwe...tak jest w prawie wszystkich grach , teleturniejach , sondażach , grach liczbowych e.t.c................

  12.05.2018 11:16
 • Widz (gość)

  Z góry było wiadomo że Tladla wygra,to ona mówiła że zrobi wszystko aby zdobyć te sto tysięcy bo musi spłacać kredyt a Kret już nie płaci bo ją rzucił.Więc Polsat poszedł jej na rękę w końcu to jedna z nich a większość widzów takie ma zdanie że była to kolejna Polsatu ustawka

  12.05.2018 11:04
 • Widz (gość)

  Z góry było wiadomo że Tladla wygra,to ona mówiła że zrobi wszystko aby zdobyć te sto tysięcy bo musi spłacać kredyt a Kret już nie płaci bo ją rzucił.Więc Polsat poszedł jej na rękę w końcu to jedna z nich a większość widzów takie ma zdanie że była to kolejna Polsatu ustawka

  12.05.2018 11:03
 • Bebe (gość)

  Poziom tej edycji był ogólnie mówiąc żenujący. Na potrzeby programu formowania byli a to pan doktor,a to pseudo artysta itd itd. Do finału doszły w miarę najlepsze bo "na bezrybiu i rąk ryba". Ale zdecydowanie powinna wygrać Kasia. Skromna i sympatyczna a pani Tadla? Wygrana na otarcie łez???? Żenada!!!

  12.05.2018 10:37
 • Ja (gość)

  Smutno, wolałabym wygraną Kasi, ale od początku było wiadomo, ze nie może być inaczej.

  12.05.2018 10:18
 • 500+ (gość)

  Złodzieje!!!Mafia!!! wszystko ustawione sprawa do prokuratury!

  12.05.2018 09:50
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×