"Taniec z gwiazdami 12". Andrzej Piaseczny pokazał w sieci brata i bratanka i pochwalił się jego sukcesem. "Jestem z Ciebie dumny!"

Piasek ma za sobą oficjalny coming out, ale wciąż nie wiemy, kim jest jego ukochany. Może kiedyś piosenkarz i juror "Tańca z gwiazdami" wyjawi jego tożsamość, na razie po raz pierwszy pokazał swojego starszego brata i jego syna.

Multimedia

Andrzej Piaseczny brat i bratanek

Na Instagramie Piasek chwalił się do tej pory jedynie ukochaną mamą. Teraz, z okazji pewnego wydarzenia, wokalista postanowił pokazać fanom kolejnych członków najbliższej rodziny. Oto starszy od Andrzeja o cztery lata brat Krzysztof ze swoim synem, a bratankiem Piaska, Krzysztofem jr. Napisał na Instagramie:

Pozwólcie, że dzisiaj będę się chwalił. Na zdjęciu widzicie mojego brata Krzysztofa ze swoim synem. W świecie wartości, z których jako ludzie dorośli wybieramy te nam bliższe, rodzina zawsze będzie dla mnie jedną z najważniejszych. Wczoraj mój Bratanek Krzysztof Jr. złożył Ślubowanie Adwokackie. . Młody! Jestem z Ciebie dumny! Najszczersze gratulacje.

Andrzej Piaseczny pochwalił się swoim warszawskim mieszkaniem! Luksusowy apartament robi wrażenie!Zobacz więcej

Brat Andrzeja Piasecznego, Krzysztof Piaseczny to prawnik, sędzia i harcmistrz ZHR. Za działalność w ramach opozycji demokratycznej otrzymał Złoty Krzyż Zasługi od prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Obecnie jest zwolennikiem PiS.

11-letni Andrzej Piaseczny śpiewa o smoku. Posłuchaj jego pierwszej solówki!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • a propos braci (gość)

    Ciekawym pomysłem byłoby zaproszenie do tzg w następnej edycji brata Stefano Terrazzino. Marco Terrazzino jest piłkarzem grającym od niedawna w polskim klubie. Mógłby tańczyć z Pauliną Biernat. Byłaby to dla niej szansa na wysoką lokatę. Zamiast jednego Terrazzino w programie byłby drugi. Bo bardzo możliwe, że Stef zrobi sobie przerwę gdyż dużo jego energii i uwagi z pewnością pochłaniać będzie jego szkoła tańca i centrum kultury włoskiej Mała Sycylia, której otwarcie zaplanowane jest na początek października.

    24.09.2021 11:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×