"Taniec z Gwiazdami 12". Izabela Janachowska poprowadzi taneczny show?! Głośny transfer gwiazdy TVN

Rewolucja w programach rozrywkowych Polsatu trwa w najlepsze. Najpierw wymieniono skład jurorów "Twoja twarz brzmi znajomo", a teraz plotkuje się o zmianie prowadzącej "Tańca z Gwiazdami". Czy Izabela Janachowska, która była dotąd związana z TVN, zastąpi Paulinę Sykut-Jeżynę w polsatowskim show?

Multimedia

Już jesienią, na antenę Polsatu powróci "Taniec z Gwiazdami". Zapowiada się gorąca edycja, a to nie tylko za sprawą gwiazd, które już budzą ogromne emocje. 10 nazwisk podjęło się wyzwania, które wymaga niemałej odwagi. Pochodzą z różnych kręgów, mają na swoich kontach różne doświadczenia. Już wkrótce sala treningowa stanie się ich drugim domem. To tam w pocie czoła będą uczyć się skomplikowanych układów choreograficznych. A wszystko po to, aby zaprezentować swoje umiejętności na parkiecie w 12. edycji "Tańca z Gwiazdami".

Polsat podał listę gwiazd, widzom puściły nerwy! Takiej krytyki jeszcze nie byłoZobacz więcej

"Taniec z Gwiazdami": Izabela Janachowska prowadzącą programu?

Wszystko wskazuje na to, że 12. odsłonę tanecznego show poprowadzi nowa osoba. Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Izabela Janachowska rozstała się ze stacją TVN. "Pomponik" dowiedział się, że piękna tancerka przyjęła propozycję Niny Terentiew i została nową prowadzącą "Tańca z Gwiazdami".

Izabela Janachowska rozstaje się ze stacją TVN? Przechodzi do konkurencji?Zobacz więcej

Czy to oznacza, że widzowie Polsatu nie zobaczą już Pauliny Sykut-Jeżyny? Nic z tych rzeczy! Dotychczasowa prowadząca tanecznego formatu jesienią będzie brała udział w "Twoja twarz brzmi znajomo". Być może Sykut-Jeżyna będzie łączyć pracę w "Tańcu z gwiazdami" z występami muzycznymi w drugim show Polsatu. Pomponik sugeruje, że Janachowska i Sykut-Jeżyna będą naprzemiennie prowadzić taneczny show.

Przypominamy, że Izabela Janachowska zaistniała dzięki występom w "Tańcu z Gwiazdami". W latach 2009–2011, kiedy taneczny show pokazywany był na antenie TVN, partnrowała Wojciechowi Medyńskiemu, Radosławowi Majdanowi, Przemysławowi Salecie, Pawłowi Stalińskiemu i Zbigniewowi Urbańskiemu. W 2014 była partnerką Rafała Brzozowskiego w pierwszej edycji programu dla Polsatu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • będzie troje prowadzących (gość)

    Można by pomyśleć, że Iza zastąpi Paulinę, a tu nie. Prowadzących będzie trójka - Krzysztof, Paulina i Iza. To coś całkiem nowego. Ciekawe. Przy tym nie spodziewałabym się, że Iza jeszcze wróci do tzg. Fajnie, że wróciła do świata tańca.

    23.07.2021 19:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×