"Taniec z gwiazdami 12". Piotr Mróz miał wypadek samochodowy! Czy Kuba z "Gliniarzy" zatańczy w show Polsatu?

Piotr Mróz jest jedną z gwiazd 12. edycji "Tańca z gwiazdami", którą będziemy oglądać od września. Show za miesiąc, tymczasem aktor serialu "Gliniarze" miał wypadek samochodowy. Czy w ogóle pojawi się w programie...?

Multimedia

Piotr Mróz miał wypadek samochodowy

Aktor i jego partnerka, modelka Agnieszka Wasilewska, postanowili się wybrać wraz ze znajomymi na przejażdżkę jeepem. Kiedy kierowca zobaczył nagle przed maską zwierzę, stracił panowanie nad autem, które przekoziołkowało. Zdarzenie było tym bardziej niebezpieczne, że jeep nie miał dachu. Samochód zatrzymał się spoczywając na boku od strony kierowcy.

Fani wściekli na Polsat za zmiany w programie. "To poroniony pomysł!"Zobacz więcej

Zauważyłem, że z głowy dosyć sporym strumieniem leci mi krew. Odwróciłem się szybko i zauważyłem, że Aga wisi nade mną, na szczęście była przytomna. Siedziała razem ze mną z tyłu, jej strona była w powietrzu po zatrzymaniu auta. Kierowcy nic się nie stało, Agę bolała ręka, a ja miałem mocno krwawiące rozcięcie głowy - powiedział Piotr Mróz dla portalu Pomponik.pl.

Na szczęście więc wszystko dobrze się skończyło i aktor będzie mógł pokazać swój talent w tanecznym show.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • uff (gość)

    Może i mam innych uczestników, którym będę kibicować bardziej, a właściwie pary, a nawet samych tancerzy, ale dobrze, że wszystko ok i będzie mógł wystąpić. Perturbacji w tym programie już wystarczy zważywszy na to co działo się w poprzedniej, problematycznej edycji. Skoro nagrano już spoty z uczestnikami to taka sytuacja byłaby kłopotliwa. Swoją drogą wszystko z tymi spotami jest w miarę ok poza jednym. Izę Małysz przedstawia się tam jako "żonę swojego męża". Trochę to niefajne skoro można ją zaprezentować zgodnie z tym co robi czyli jako menadżerkę sportową. W końcu tak się o niej pisze w większości materiałów. Tak byłoby zdecydowanie lepiej i w tym spocie. Bardziej taktownie. No chyba, że jest to takie mrugnięcie okiem do widza i pokazanie dystansu Izy do tego. To wtedy ok. :)

    16.08.2021 13:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×