"Taniec z gwiazdami" 21.10.2016. odcinek 8. Odpadli Adam Zdrójkowski i Wiktora Omyła [ZDJĘCIA]

Ćwierćfinał "Tańca z gwiazdami" za nami! Po raz kolejny uczestnicy dostarczyli nam ogrom emocji! Ależ się działo na parkiecie! Zobaczcie, kto okazał się najgorszy i musiał pożegnać się z programem tuż przed półfinałem!

Multimedia

Adam Zdrójkowski, Wiktora Omyła i Agnieszka Kaczorowska zatańczyli charlestona. Trio otrzymało 32 punkty.

Olga Kalicka, Rafał Maserak i Stefano Terrazzino zatańczyli argentyńskie tango. Ależ mi bije serce! Ten pokaz zostanie we mnie na długie lata! - powiedziała zaraz po tańcu Iwona Pavlović. Najpiękniejszy taniec tej edycji - dodała krótko Beata Tyszkiewicz. Uczestnicy uzyskali maksymalną notę od jurorów, czyli 40 punktów!

Robert Wabich wraz z Hanną Żudziewicz i Waleriją Żurawlewą zatańczył walca angielskiego. Robercie, wszystko co bierzesz do ręki, zamieniasz w złoto. Jest tyle edycji, ale tak tańczącego faceta jeszcze nie było - skomentowała występ Iwona Pavlović. Życzę panu finału i wygrania. Pięknie, po prostu pięknie - dodał Andrzej Grabowski. Trio uzyskało 40 punktów!

Misheel Jargalsaikhan, Jan Kliment i Tomasz Barański wykonali na parkiecie pasodoble. MIchał Malitowski tak skomentował taniec" To było świetne, to było dobre, technicznie znów bardzo ok. Schowałaś się gdzieś za tymi facetami - dodała Pavlović. Uczestnicy zebrali 37 punktów.

Następnie na scenie pojawili się Cugowscy i wykonali swój najnowszy singiel pt. "Zaklęty krąg", promujący płytę pod tym samym tytułem, która ukazała się pod koniec września.

CZYTAJ TAKŻE:

"TANIEC Z GWIAZDAMI" 14.10.2016. ODCINEK 7. ODPADLI EWA BŁACHNIO I JACEK JESCHKE! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"TANIEC Z GWIAZDAMI". JANEK, TOMEK I MISHEEL, CZYLI NIETYPOWE PASO DOBLE! JAK IDĄ IM TRENINGI? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W drugiej turze Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła wzięli na warsztat walca wiedeńskiego. W grupie chyba czuje się pan lepiej - powiedział Andrzej Grabowski. Cudnie Adasiu, byle tak dalej - dodała Beata Tyszkiewicz. Para otrzymała 32 punkty.

Olga Kalicka i Rafał Maserak zatańczyli cha-chę. Para zdecydowanie zrobiła na parkiecie show, ale czy nie było za mało tańca? Troszkę za mało cha-chy - powiedział Michał Malitowski. Gdyby mi pan pożyczył ten kostium, to bym go sobie ubrał w "Kiepskich" - zażartował Andrzej Grabowski. Para zgromadziła 37 punktów.

Robert Wabich i Hanna Żudziewicz zaprezentowali sambę. Robert, zasuwałeś sambę od pięty w większości, jak mogłeś mi to zrobić - skomentowała Iwona Pavlović. Mnie to się bardzo podobało - skomentował krótko Andrzej Grabowski. Para dostała 35 punktów.

Misheel Jargalsaikhan oraz Jan Kliment zatańczyli jive'a. Para otrzymała 32 punkty.

W temacie Bollywod wspólnie zatańczyli Adam, Wiktoria, Olga i Rafał. Tutaj naprawdę niczego nie brakowało - powiedziała Iwona Pavlović. Uczestnicy otrzymali 38 punktów.

Kolejną czwórkę stanowili Robert, Hania, Misheel i Jan. Pięknie, wesoło i dowcipnie, uśmiałem się - skomentował Andrzej Grabowski. Łączny wynik czwórki: 37 punktów.

TUŻ PRZED PÓŁFINAŁEM Z PROGRAMU "TANIEC Z GWIAZDAMI - DANCING WITH THE STARS" ODPADLI ADAM ZDRÓJKOWSKI I WIKTORIA OMYŁA

Komentarze

Skomentuj
 • krsyna (gość)

  dawno powinien odpaść tylko żeby szczeżyl dosyć się dorobił w ropdzince pl.

  22.10.2016 16:29
 • gosc (gość)

  juz dawno powinien odpasc on wcale nie umie tanczyc.

  22.10.2016 15:11
 • ami (gość)

  popieram cię w 100 procentach

  22.10.2016 11:29
 • Max (gość)

  Myszka pokazała super myszkę uuuu super

  22.10.2016 10:48
 • em (gość)

  nareszcie!

  22.10.2016 10:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×