"Taniec z gwiazdami" 4.05.2018, PÓŁFINAŁ. Odpadli Popek i Janja Lesar! [ZDJĘCIA]

Wszystko jest już jasne! W półfinałowym odcinku "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" z programem pożegnała się jedna para, a dwie pozostały awansowały do ostatecznego starcia w walce o Kryształową Kulę. Sprawdź, co wydarzyło się w półfinale "Tańca z gwiazdami" 4.05.2018 r.!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - sprawdź program tv

W półfinale "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" każda z trzech par miała do zaprezentowania trzy tańce. Pierwszy z nich przygotowywali z jurorami. Iwona Pavlović pomagała Beacie Tadli i Janowi Klimentowi, który na parkiecie zatańczyli tango argentyńskie. - Czułam każdy twój ruch w tym tańcu, ale każdy taniec daje imię. W tym tangu byłaś Beatą Tadlą - skomentowała po występie Iwona. - Wydaje mi się, że to był wasz najlepszy taniec - stwierdził natomiast Andrzej Grabowski. Para otrzymała od jurorów maksymalną ilość punktów!

Iwona Pavlović przygotowała Beatę Tadlę do półfinału! "Podziwiam tę kobietę" [WIDEO]Zobacz więcej

Jive'a pod okiem Oli Jordan ćwiczyli Popek i Janja Lesar. - Cieszę, że przeżyłeś tego jive'a. Zapomniałeś wszystkich kroków na początku - powiedziała Ola, a pozostali jurorzy poprosili, żeby para powtórzyła początek. Iwona zacytowała natomiast jeden z kabaretów: "Jaka piękna tragedia*. Jurorzy przyznali Popkowi i Janji 27 punktów.

Kasi Dziurska i Tomek Barański z pomocą Michała Malitowskiego przygotowali paso doble do utworu "Don't let me be Misunderstood" zespołu Animals. - Byłaś kapitalna - skomentował tylko Michał. Iwona Pavlović przyznała jednak, że ma wobec Kasi większe wymagania niż wobec innych. - Taniec był fantastyczny, mcie u mnie dychę - oznajmił natomiast Andrzej Grabowski. Kasia i Tomek dostali za swój pierwszy w półfinale taniec 37 punktów.

Kasia i Tomek trenują pod okiem Michała Malitowskiego przed półfinałem! [WIDEO]Zobacz więcej

W 2. rundzie półfinału pary zatańczyły do przebojów zmarłego przed rokiem Zbigniewa Wodeckiego, który przez lata był jurorem "Tańca z gwiazdami". Beata i Jan zatańczyli cha-cha-cha w rytm "Rzuć to wszystko co złe". - Jesteś pewna siebie i w tańcu komunikujesz się z nami. Twoja osobowość wypełnia całe to studio - zauważył Michał Malitowski. Ola Jordan i Andrzej Grabowski zwrócili natomiast uwagę na nieschodzący z twarzy Beaty uśmiech. Tym razem Beata i Janek otrzymali 34 punkty.

Popek i Janja zatańczyli walca wiedeńskiego do piosenki "Lubię wracać tam, gdzie byłem". Iwona Pavlović bardzo się wzruszyła i nie była w stanie ocenić tańca Popka i Janji. Michał Malitowski przyznał natomiast, że taniec Popka jest słodko-gorzki i jemu to bardzo smakuje. - Nastąpiła rehabilitacja po tamtym tańcu - zauważył Andrzej Grabowski. Jurorzy przyznali 30 punktów. Slow fokstrot w rytm "Zacznij od Bacha" zaprezentowali Kasia i Tomek. - Wyglądasz bardzo naturalnie na parkiecie. Piękna rama - zachwycał się Ola Jordan. Andrzej Grabowski także nie mógł przestać zachwalać tego, co przed chwilą zobaczył. Według jurorów Kasia i Tomek zasłużyli na 35 punktów. Po drugiej rundzie na scenie pojawiła się zwyciężczyni poprzedniej edycji "Dancing with the stars", Natalia Szroeder, która zaśpiewała "Z tobą chcę oglądać świat" (zobacz ten występ). Ogłoszono też pierwszą parę, która weszła do finału - są to Beata Tadla i Jan Kliment!

Przypomnijcie sobie ćwierćfinał! Kto zachwycał na parkiecie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przyszedł czas na ostateczne półfinałowe starcie. Popek i Janja zatańczyli tango do utworu "W płomieniach" Mateusza Ziółko. - Miałeś szczęście w tym programie, że trafiłeś na Janję - zauważył Andrzej Grabowski. Te słowa potwierdziła Iwona Pavlović i zaleciła, aby podczas treningów do finału Popek nie flirtował z tańcem, ale się z nim ożenił. Jurorzy przyznali parze 35 punktów. Taniec współczesny w rytm "Dusk Till Dawn" z repertuaru Zayana zaprezentowali Kasia i Tomek. - Tym razem miałaś więcej wolności, było świetnie - skomentował Michał Malitowski, a potwierdził to swoją opinią Andrzej Grabowski. Tym razem to Kasia i Tomek otrzymali 40 punktów.

W PÓŁFINALE "Dancing with the star. Taniec z gwiazdami" odpadli Popek i Janja Lesar!

Wszystkie wcielenia Popka na parkiecie "Tańca z gwiazdami" [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Nigdy tego nie ogladam (gość)

  Popek nie ma pojecia o tancu jak kolek w plocie

  10.05.2018 11:24
 • mieszkanie + (gość)

  kto to popek ?

  07.05.2018 19:22
 • Ted (gość)

  Janja powinna tańczyć z deską byłoby lepiej

  07.05.2018 08:49
 • Żenada (gość)

  Nie ma Popka nie nie ma co oglądać nudy nudy nudy

  06.05.2018 06:51
 • Gośc (gość)

  Namawiam wszystkich którzy oglądają ten program na głosowanie na Kasię i Tomka naprawdę liczy się taniec a oni są najlepsi Tadla ulubieńca jury wcale nie tańczy jak Kasia głosujcie

  05.05.2018 20:57
 • Czytelniczka (gość)

  Wreszcie KLOC odpadł!

  05.05.2018 20:12
 • Aga (gość)

  Tafla to po prostu żałosny karzeł ale że porzucił ją Kret wiec ma wygrana z góry.te wszystkie programik dla debili są z góry poustaiane a połglówki wysyłają smsy i nabijają kasę telewizjom

  05.05.2018 17:45
 • bolalola (gość)

  Co za chamy tu piszą komentarze ... ludzie... skąd toto się w naszym świętym katolickim Kraju bierze ?????

  05.05.2018 15:22
 • Grzes (gość)

  No i dobrze że odpadł jednego barana w tym cyrku mniej

  05.05.2018 14:07
 • ta dla (gość)

  Przeciez od początku wiadomo było ,że tadla wygra, bo ją tak Kret " skrzywdził" ha ha

  05.05.2018 13:55
 • Olo (gość)

  To ta tłusta flądra tadla jeszcze jest? 1,05 metra w kapeluszu z nogami do kiszenia kapusty! A synalek alkoholik jej kibicuje?

  05.05.2018 11:26
 • traveler10 (gość)

  Szok? Szokiem jest to, że takie guano jest produkowane! Totalne odmóżdżanie!

  05.05.2018 09:51
 • Koka-inka (gość)

  Kto to jest Popek ? Czy to jakaś gwiazda telewizyjna ?, czy jakaś celebrytka?...nie znam tej osoby a program nazywa się "taniec z gwiazdami"

  05.05.2018 09:48
 • geolog72 (gość)

  Był taniec z Frankensteinem, teraz będzie "Taniec z gwiazdami".

  05.05.2018 09:43
 • olaboga (gość)

  @ 500 + - myślisz że jak sam masz nasrane w głowie to na wszystkich trzeba ponasrywać. Wystarczysz ty jeden - innych zostaw w spokoju.

  05.05.2018 09:40
 • vika (gość)

  Szok to byłby gdyby odpadła Beata z Jankiem albo najlepsza Kasia z Tomkiem.

  05.05.2018 09:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×