"Taniec z gwiazdami 9". Beata Tadla, Kasia Dziurska i zadowolona Justyna Żyła na finale "Dancing with the stars"! Zobacz, kto jeszcze się pojawił!

Finał "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zawsze jest wielkim wydarzeniem medialnym i show biznesowym. I tym razem nie było inaczej. Kto pojawił się na widowni podczas finału 9. edycji show Polsatu? Zobacz zdjęcia!

Multimedia

Finał 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" był szczęśliwy dla Joanny Mazur i Jana Klimenta. Czeski tancerz poprowadził trzecią z rzędu partnerkę do Kryształowej Kuli i nagrody głównej. Rok wcześniej była to Beata Tadla, a wiosną 2017 roku Natalia Szroeder.

Joanna Mazur pierwszą niewidomą laureatką "Tańca z gwiazdami". Zobacz jej wszystkie tańce!Zobacz więcej

Oprócz finalistów, jurorów, prowadzących i wszystkich pozostałych uczestników tegorocznej edycji, podczas finału w studio "Tańca z gwiazdami" pojawiła się cała masa gwiazd polskiego show biznesu. Swojemu dawnemu partnerowi kibicowała Beata Tadla. Obecna była także Kasia Dziurska, która rok wcześniej razem z Tadlą walczyła o Kryształową Kulę. Na widowni zasiedli także inni zwycięzcy "Tańca z gwiazdami" - Robert Wabich i Rafał Mroczek.

Wszyscy bardzo chętnie pozowali do zdjęć. Także uczestnicy kończącej się edycji nie kryli swojego zadowolenia z ponownej obecności w show. Justyna Żyła, która w programie usłyszała sporo gorzkich słów, wyglądała na bardzo radosną. Z kolei Agnieszka Radwańska pozowała z kolegami z kortów - Martą Domachowską i Jerzym Janowiczem. Wszystkich możecie zobaczyć w naszej galerii!

Fani Gimpera twierdzą, że finał był ustawiony! Co na to Youtuber?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • szkoda, że znów bez tańca poprzednich zwyciężczyń, ale rozumiem... (gość)

    Choć Beata była na widowni (nie pierwszy raz zresztą). Jej ówczesnej konkurentki, Kasi nie poznałam. Może i Beata Tadla i Natalia Szroeder zatańczą gościnnie w zapowiadanej jesiennej edycji. Gdyby Jan zrobił sobie przerwę od programu mógłby wówczas wystąpić gościnnie z nimi trzema tzn. Joanną, Beatą i Natalią. Tak byłoby dobrze.

    20.05.2019 19:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×