"Taniec z gwiazdami 9". Burza w sieci po półfinale „Dancing with the Stars”! Fani Tamary Gonzalez Perey i Rafała Maseraka są wściekli!

Półfinał 9. edycji "Tańca z Gwiazdami" przejdzie do historii. Werdykt widzów spotkał się z negatywnym odbiorem internautów, którzy wylewają swoje frustrację w komentarzach w sieci. Fani Tamary Gonzalez Perey i Rafała Maseraka są wściekli, że ich ulubiona para odpadła, a Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka będą walczyć w finale „Dancing with the Stars”!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 9" odcinek 10. - co się wydarzyło?

W piątek (10.05) poznaliśmy finalistów 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". O Kryształową Kulę oraz nagrodę główną powalczą Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka.

Odpadnięcie Tamary Gonzalez Perey i Rafała Maseraka spotkało się z negatywnym odbiorem wśród fanów programu. Tuż po ogłoszeniu wyników fora internetowe zalały tego typu komentarze: "Kpina i brak słów", "Jestem w szoku", "To jakiś żart", "Wstyd".

Szokujący werdykt w półfinale! Sprawdźcie, kogo widzowie nie chcieli oglądać w finale!Zobacz więcej

Widzowie od początku mieli swoich faworytów i ostatecznie postawili na ulubieńców, którzy zaimponowali im wytrwałą pracą i pasją do tańca. O ile awans Joanny Mazur i Jana Klimenta nikogo chyba nie dziwi, o tyle obecność Gimpera i Natalii Głębockiej w finale "Tańca z gwiazdami" jest dla wielu niezrozumiała.

Youtuberowi nie można odmówić serca do tańca, ale jurorzy w półfinale "Dancing with the stars" zgodnie podkreślali, że Działowy mocno odstaje techniką od pozostałych par rywalizujących w programie. -Widać, że kochasz taniec. Coś tam już dryga, tylko nie wiem, czy taniec pokochał Ciebie. Było słabiej niż ostatnio - to słowa Iwony Pavlović po cha-cha-cha Gimpera i Natalii Głębockiej, za którą zdobyli tylko 14 punktów. Fani programu podzielają zdanie jury.

Nie wiem co napisać,zatkało mnie tak samo chyba jak jury z tego co widziałam po ogłoszeniu wyniku

taki brak talentu w finale skandal ale jak idioci internauci nie mają pojęcia o tańcu to na takie beztalencie głosują jeszcze raz skandal

Majówkowy piknik w rytmie wiosennych przebojów! Odpadli rekordziści!Zobacz więcej

Doszło już do tego, że widzowie proszą na forach internetowych Telewizję Polsat, aby uniemożliwiła youtuberowi wygranie Kryształowej Kuli.

Błagam zrobcie cos z tym! Nie pozwolcie Gimperowi wygrać tego programu!

Niech wygra najlepszy, a nie ten, kto ma więcej fanów!

Co sądzicie o werdykcie z półfinałowego odcinka "Dancing with the stars"? Szkoda Wam Tamary Gonzalez Perey i Rafała Maseraka? Za kogo trzymacie kciuki? Dzielcie się swoimi wrażeniami po odcinku w komentarzach!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Obserwator 2 (gość)

    Dostał się do finału i co tam pokaże jak on kaleczy taniec.

    15.05.2019 22:38
  • gość (gość)

    proponuje bojkot takiego programu , widzowie powinni zostać w domu jest to totalna lipa i należy pokazać swoją dezaprobatę

    13.05.2019 12:26
  • Aaaaaa (gość)

    Nie wiem kto to Gimper ani Tamara Gonzalez gdyby nie taniec z gwiazdami nie wiedziała bym kto to Joanna Mazur. Widziałam kilka odcinków i moim zdaniem jury powinno pohamować się z osądami typu ten powinien przejść a ten nie, sami nakręcają ten hejt, najlepsza jurorka to ta Jordan, wypowiada się o tańcu a nie wydaje opinii kto powinien odpasc . Ludzie którzy oglądają tylko telewizję nie mają pojęcia o sile internetu i mam wrażenie że jury też o tym nie wie. Oczywiście że powinni wygrać najlepsi ale to nie taki konkurs i nigdy taki nie był więc nie wiem co to za oburzenie niektórych a szczególnie tego nieszczęsnego jury kto jak kto ale oni powinni wiedzieć na czym to polega.

    13.05.2019 11:59
  • Piotr (gość)

    Nie wiem czemu się tu dziwić. To od początku był konkurs popularności i najlepszego źródła dochodu z sms'ów. Nawet sami twórcy podają, że jest to program rozrywkowy, a nie konkurs talentów. Dla mnie faktycznie Gimper wydaje się miłą, normalną osobą, która mimo braku talentu robi postępy, ale przecież nie może oddać miejsca/nagrody. Na tym polega rywalizacja, że ktoś wygrywa bo na to zasługuje, a nie bo ktoś mu tę wygraną oddaje. Gdyby się wycofał byłoby to jednoznaczne z brakiem szacunku dla innych uczestników.

    13.05.2019 03:08
  • gimemoa (gość)

    I w sumie dobrze się stało. Raz, że to głupiutki programik, a dwa to sami jego twórcy doprowadzili do takiej sytuacji gdzie wpływ widowni jest taki spory. Dlatego życzę Gimperowi by wygrał, przynajmniej jest też kimś w przeciwieństwie do reszty tych "gwiazdeczek".

    12.05.2019 23:39
  • Koleś z internetu (gość)

    Jeszcze chciałem tylko powiedzieć jebać stare kurwy. Tak ogólnie jebać stare baby

    12.05.2019 22:13
  • w artykule jest błąd w pisowni nazwiska Tamary (gość)

    Bardzo szkoda, że Tamara i Rafał odpadli. Liczyłam na to, że będą w finale z Asią i Jankiem i może nawet tam wygrają. A w ogóle półfinał powinien też być inny tzn. Joasia, Tamara, Agnieszka. Będąc fanką dobrego tańca miałam nadzieję, że najdalej dotrą najwyżej punktowane pary, ale z drugiej strony odpadnięcie Tamary też jakoś tam przeczuwałam, bo już raz wcześniej była zagrożona. To, że była to walka o finał po Tomku widać było dopiero w "bajkowej" dogrywce. Dużo lepszy występ od dwóch wcześniejszych, ale i tak między nim, a Joanną ogółem jest ponad 100 pkt. różnicy. A wykonał jeden taniec więcej. To przepaść nie mająca miejsca nigdy wcześniej.

    12.05.2019 19:48
  • Ewa z Wrocka (gość)

    Jestem zawiedziona że Tamara odpadła a ten cały Ginter przeszedł to jest wkurzajace on nie umie tańczyć i przechodzi.Przestane oglądać. Mam nadzieję że wygra Joanna bo chyba nie on.

    12.05.2019 12:21
  • Ktoś (gość)

    Tylko osoby powyżej 40 roku życia piszą komentarze typu: jak mógł przejść , on nie umie tańczyć itp. itd. To jest show a nie profesjonalny konkurs tańca tu chodzi o to ze widzowie decydują kto ma przejść a kto nie. Jak chcieliscie żeby odpadł gimper to trzeba było wysłać sms albo przez internet no ale nie to teraz żałujcie.

    12.05.2019 10:03
  • Ola (gość)

    Wiadomo jest już od kilku odcinków kto wygra a wygra Joanna. A powinna wygrać Tamara bo najlepiej tańczy.

    12.05.2019 03:09
  • Ola (gość)

    Wiadomo jest już od kilku odcinków kto wygra a wygra Joanna. A powinna wygrać Tamara bo najlepiej tańczy.

    12.05.2019 03:08
  • Telewidz (gość)

    Wyniki ostatniej edycji tanca z gwiazdami są skandali czne Przestaję to oglądać

    11.05.2019 18:09
  • Grażyna (gość)

    Ja nie moge, co to za gwiazda. Jakis . Co to jest ?!! Ktos z internetow, ale tam ssiedza tylko male dzieci . Kazdy normalny dorosly czlowiek nie uzywa tych calych interntow !! 1! Swiat zszedl na psy .........

    11.05.2019 14:33
  • Natalka (gość)

    jako modna jedyna sto lat ka glosowalam na Tamarę ❤❤❤ gupi gimper przeszedl 😡😡💔 jusz nie oglondam tego gupiego programu

    11.05.2019 14:29
  • Normalny człowiek (gość)

    🥚> Tamara

    11.05.2019 14:27
  • Kamila (gość)

    Jako widz, który obserwował działalność Gimpera, to szczerze się cieszę, że przeszedł do finału. Raduje mnie jego radość, gdy z każdym tańcem wspinał się powoli w górę. Każdy ma swoich faworytów, prawda? Dla kogoś będzie to Tamara, Joanna, a ja akurat kibicuję jemu. Szczerze mnie smuci, jak ludzie reagują nienawiścią na taki rozwój wydarzeń. W tym programie liczą się SMS oraz popularność, więc czemu tak plują?

    11.05.2019 14:26
  • Jessica (gość)

    JA NIE MOGĘ, CZEMU TEN GIMPER PRZESZEDŁ?!!!!1! POWINNA TYLKO MOJA KOCHANA TAMARA!!!! PRZEZ TEGO GIMPERA STRACIŁAM 100 ZŁOTY MAMY!!!

    11.05.2019 14:21
  • Nataniel (gość)

    Przywołuję o przynajmniej poprawną pisownię w komentarzach, bo szczerze się martwię o poziom edukacji, gdy widzę tak źle napisane zdania i ortograficznie i interpunkcyjnie.

    11.05.2019 14:18
  • Elżbieta (gość)

    Ależ bawi mnie ten chaos w komentarzach, gdzie większość to czysty jad nienawiści. Bawi mnie to, jak ludzie dorośli, którzy powinni być dojrzali, zachowują się gorzej niż rozwydrzone dziecko, któremu nie kupiło się zabawki. "Ooo nie, on ma dużą popularność, czemu przeszedł?! Powinna tamta, bo lepiej tańczy!1!" W każdej rywalizacji musi ktoś odpaść, musi ktoś stać się przegrany i rozumiem, że to, iż nasz ulubieniec odpadł jest niezwykle bolesne, ale spróbujmy pohamować własne emocje i pomyśleć na chłodno przed napisaniem komentarza. Wyzywanie kogoś tylko dlatego, że przeszedł, jest niestosowne.

    11.05.2019 14:16
  • Anna (gość)

    Dla mnie to jest brak honoru u Pana Gimpera. Ani przystojny ani zdolny tylko głosy fanöw. No cóż nie miała bym odwagi aby spojrzeć najbliższym i nie tylko prosto w oczy. Wstyd i hańba ,że w człowieku może być tyle bezczelności.

    11.05.2019 13:42
NowszeStarsze