"Taniec z gwiazdami 9". Joanna Mazur dostała mieszkanie od krakowskiego przedsiębiorcy!

Sprawa Joanny Mazur poruszyła wielu Polaków. W 7. odcinku "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" okazało się, że Joanna dostała mieszkanie od krakowskiego przedsiębiorcy! Oto szczegóły!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 9" odcinek 7. - co się wydarzyło?

Po tym, jak w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" pokazano, w jakich warunkach mieszka niewidoma biegaczka Joanny Mazur. Gdy miała 14 lat, wyprowadziła się z rodzinnego Szczucina do Krakowa i zamieszkała w internacie - w skromnym pokoju z łazienką na korytarzu.

Morze łez po tańcu Joanny Mazur. Jurorzy poruszeni warunkami, w jakich mieszka biegaczka!Zobacz więcej

- Jestem zażenowany, zawstydzony tym, że osoba, dla której na mistrzostwach świata grano Mazurka Dąbrowskiego, żyje w takich warunkach. Gdzie są instytucje państwa odpowiedzialne za to, aby taką osobę docenić? Gdzie są sponsorzy prywatni, którzy będą doceniać piłkarza z trzecioligowego klubu. Przepraszam, nie chcę nikogo obrażać, ale tu stoi mistrzyni świata. Jeszcze raz czuję się zażenowany, a z Ciebie Joasiu jestem dumy - mówił Andrzej Grabowski. Po tym odcinku w internecie zawrzało - uruchomiono kilka zbiórek na pomoc dla Joanny.

W najnowszym odcinku odcinku "Tańca z gwiazdami" doszło do wspaniałej chwili. Po tańcu Joanny i Jana, Krzysztof Ibisz poprosił na parkiet krakowskiego przedsiębiorcę, Zbigniewa Jakubasa, który o tym, jak mieszka Joanna dowiedział się od swojej córki - także Joanny. Wzruszona dziewczyna poprosiła tatę, aby obejrzał, co się wydarzyło. W związku z tym, Jakubas wręczył teraz Joannie symboliczny klucz do mieszkania na osiedlu, które właśnie buduje w Krakowie.

Zebrano już niemal 260 tys. złotych dla Joanny Mazur! Kto dołączył do akcji?Zobacz więcej

Dokładnie tydzień temu moja córka Joanna po obejrzeniu programu, ze łzami w oczach, opowiedziała mi historię Joanny. Natychmiast obejrzałem materiał w internecie i nie ukrywam, że się bardzo wzruszyłem i podjąłem decyzję o pomocy tej wspaniałej dziewczynie. A ponieważ w życiu trzeba mieć dużo szczęścia, to tak się dobrze składa, że w moim projekcie "Nowa 5 Dzielnica" w Krakowie jest budynek, który czeka właśnie na panią! Jestem zaszczycony, że mogę pani przekazać nowe mieszkanie z piękną łazienką, salonem, sypialnią i dużym, słonecznym tarasem. A teraz, tak jak szybko pani biega, tak szybko musimy podjąć decyzję o urządzeniu pani mieszkania, żeby zaraz po wakacjach mogła pani w nim zamieszkać. (...) Trzeba pokazywać, że są potrzeby, bo my o tym nie wiemy - powiedział przedsiębiorca.

Joanna Mazur nie umiała wyrazić swojej wdzięczności. Ze swoją szczerością i skromnością przeprosiła i zaznaczyła, że jest zakłopotana. Wszyscy jednak nie ukrywali, że to jedna z najpiękniejszych chwil w "Tańcu z gwiazdami".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ! (gość)

  Ta cała akcja może pomóc nie tylko Joannie, ale i innym niepełnosprawnym sportowcom.

  13.04.2019 11:42
 • basia (gość)

  piękny gest!BrawOOOOOOOOOOOOOOOO!

  13.04.2019 11:28
 • Zofia (gość)

  Nic tak nie wzrusza jak dobro !

  12.04.2019 23:19
 • Pat (gość)

  Super aż łzy mi poleciały Joanno należy się Tobie . Jesteś super babeczką z wielkim ogromnym talentem wymiatasz kochana.

  12.04.2019 23:15
 • Gosia987 (gość)

  To było piękny gest♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  12.04.2019 23:09
 • Aga (gość)

  Fajnie że są jeszcze tacy ludzie którzy bezinteresownie pomagają, dobro wraca brawo dla tego tego Pana!

  12.04.2019 22:06
 • Marikaa (gość)

  Dobro zawsze zwycięża. Wspaniałe jest to, że są ludzie, którzy dzielą się swoim bogactwem prosto z serca...

  12.04.2019 21:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×