"Taniec z gwiazdami 9" odcinek 8. Freestyle i dwie pary, które dostały aż 60 punktów! Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh odpadli z programu!

Czas na filmowy odcinek programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! To już 8. epizod 9. edycji show, a rywalizacja coraz bardziej się zaostrza! Kto tym razem rządził na parkiecie? Kto musiał pożegnać się z programem? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 8. odcinku "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 9".

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 9" odcinek 8. - co się wydarzyło?

Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh w swoim pierwszym tańcu zatańczyli freestyle do piosenki z filmu "Indiana Jones". Jeżeli to było poszukiwanie zaginionej arki, to ja jestem poszukiwaczką zaginionego tańca - skomentowała występ Iwona Pavlović. Mariusz, popisem tutaj to był raczej taniec Kasi - dodał Andrzej Grabowski. Para otrzymała 21 punktów.

Gimper i Natalia Głębocka zmierzyli się z tańcem do piosenki z filmu "Faceci w czerni". Coraz lepiej ci idzie! Gratuluję - krótko powiedziała Ola Jordan. Ten program jest właśnie dla ciebie - dodała Iwona Pavlović. Wynik pary to 23 punkty.

Pojedynki par, kryzysy u gwiazd i wyjątkowa chwila dla Joanny Mazur. Szokujący werdykt widzów!Zobacz więcej

Jakub Kucner i Lenka Klimentova zabrali widzów w podróż do filmu "La La Land"! Twój taniec mnie nie przekonał, czegoś brakowało - skomentowała taniec Ola Jordan. Jakub, brakowało mi ciebie w tym tańcu - dodał Andrzej Grabowski. Para otrzymała 20 punktów.

Joanna Mazur i Jan Kliment musieli zmierzyć się z piosenką z filmu "Matrix". To były takie perełki, które przechodzą do historii programu. Kompletny freestyle - powiedziała zachwycona Iwona Pavlović. Nie mogę przebić tego, co powiedziała Iwona. Po prostu fantastyczne - dodał Andrzej Grabowski. Wynik pary to 30 punktów!

Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak na warsztat wzięli piosenkę z filmu "Narodziny gwiazdy", a piosenkę zaśpiewała Ewelina Lisowska i Danzel! Było wspaniale, stworzyliście jako para jedność - krótko powiedziała Ola Jordan. Bardzo ładnie zafunkcjonowaliście - dodała Iwona Pavlović. Para otrzymała 30 punktów.

Kasia Dziurska za kulisami programu. Tylko kociakom zdradziła, co zamierza po "Dance, Dance, Dance"! Zobacz więcej

RUNDA 2

W drugim tańcu Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh dali z siebie wszystko. Było nawet dobrze, poradziłeś sobie - powiedziała Ola Jordan. Para znowu otrzymała 21 punktów. Gimper i Natalia Głębocka tym razem musieli zatańczyć walca wiedeńskiego. Tomasz, to był najlepszy taniec! Brawo! - powiedziała zaskoczona Iwona Pavlović. Takiego tańca się od ciebie nie spodziewałam - dodała Ola Jordan. Para tym razem uzyskała 25 punktów. Jakub Kucner i Lenka Klimentova zmierzyli się z sambą! Ta samba była ciężka jak orzechy. Sztywno po prostu jak piorun - skomentowała załamana Iwona Pavlović. Para otrzymała 21 punktów. Joanna Mazur i Jan Kliment tym razem zatańczyli jive'a. Zrobiliście z tego show! - powiedziała Iwona Pavlović. Para ponownie otrzymała 30 punktów! Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak zaprezentowali quickstepa. Dużo energii, piękne, po prostu super! - krótko powiedziała Ola Jordan. Para ponownie otrzymała 30 punktów!

Z PROGRAMU "TANIEC Z GWIAZDAMI" ODPADLI MARIUSZ WĘGŁOWSKI I KASIA VU MANH

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Duśka (gość)

  Druga runda cudna. Jak na turnieju. Nic nie rozprasza i można podziwiać sam czysty taniec. Jak w dawniejszych edycjach (zwłaszcza w tvn). Aby było tego jak najwięcej. Taki powrót do korzeni tego formatu. Gdzie znów taniec jest najważniejszy. Szkoda, że bez Agnieszki i Stefano, bo ciekawe jakby się w tym odnaleźli. Myślę, że dobrze, bo oboje mają dystans do całej tej medialnej otoczki.

  28.04.2019 13:53
 • PIOTR ADAMCZYK. (gość)

  PIOTR POLK. PROGAMU JUORZY.

  28.04.2019 08:52
 • Mari (gość)

  Po odpadnięciu Agnieszki Radwańskiej i Stefano Terrazzino było mi przykro i pomyślałam, że gdyby program był ustawiony to by nie odpadli zważywszy na to jak Pani Nina Terentiew była dumna z tego, że udało jej się pozyskać do programu gwiazdę takiego formatu. Teraz jednak zauważyłam coś dziwnego. Na anglojęzycznej wikipedii dotyczącej obecnego 22 sezonu tzg zawsze podawane są tańce jakie każda para wykona w kolejnym odcinku. Teraz jednak, pierwszy raz, przez moment były tam też rezultaty punktowe jednej z par na przyszły odcinek. Teraz już to zniknęło. Jeśli jednak to się sprawdzi w najbliższy piątek to będzie dziwnie... No chyba, że to tylko taki żarcik. Oby.

  27.04.2019 14:08
 • w pewnym sensie po dwa nowe tańce (gość)

  Tańce z drugiej części programu były premierowe, ale i freestyle też. Choć one składały się głównie z tańców wcześniej prezentowanych. Freestyle w środku edycji i tańce bez znajomości muzyki już wcześniej kiedyś były, ale mikrofony włączone podczas tańca to nowinka. Ciekawa i udowadniająca po raz kolejny jakim wsparciem dla gwiazd są tancerze. Żałuję, że nie można było zobaczyć jak wyglądałoby to u Agi i Stefano.

  27.04.2019 13:56
 • Pomysłowy odcinek (gość)

  ale widać przepaść między paniami i panami. Najbardziej widoczną we freestylach z 1 rundy gdzie u panów show przeważyło nad tańcem. Gratulacje dla dziewczyn. Obie po dwa tańce z max. punktacją. Po ich tańcach było widać, że to walka o ćwierćfinał. Drugi taniec powinien być sugestią dla Gimpera, że bez bajerów, a z samym tańcem jest lepiej. Szkoda, że na widowni nie było Agnieszki i Stefano.

  27.04.2019 13:41
 • Łucja (gość)

  Siłą rozpędu oglądam dalej, ale bez Stefano to już nie to. Pod nieobecność Agnieszki i Stefano mam nadzieję, że wygrają Tamara i Rafał. Rafał nie wygrał jeszcze w Polsacie. A tak w ogóle to uważam, że po pojedynkach z poprzedniego odcinka, pary które je wygrały powinny być bezpieczne.

  27.04.2019 12:42
 • Anka (gość)

  Mimo całej sympatii dla Mariusza i Kasi uważam, że werdykt był dość sprawiedliwy. Co prawda Jakub i Lenka byli niżej w tabeli, ale zaledwie o 1 pkt. Przynajmniej wreszcie zagrożone były dwie rzeczywiście najsłabsze pary. Tak powinno być zawsze. Na czele z poprzednim odcinkiem gdzie niesłusznie odpadli Agnieszka i Stefano. Realnie patrząc Mariusz powinien był odpaść już właśnie w poprzednim odcinku, bo był wtedy na samym dole tabeli punktowej. Tak jak Jakub i Tomek są jakby na stałym, swoim poziomie tak od poprzedniego odcinka miałam wrażenie, że u Mariusza jego poziom tańca niestety jakby spadał. Być może miała na to wpływ konieczność wykonania już dwóch tańców.

  27.04.2019 12:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×