"Taniec z gwiazdami". Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła - czy połączy ich coś więcej niż taniec? [ZDJĘCIA]

Adam Zdrójkowski, znany przede wszystkim z roli Kuby w serialu "Rodzinka.pl" radzi sobie coraz lepiej w "Dancing with the stars". Jego partnerką jest piękna Wiktoria Omyła. Czy jest szansa, aby połączyło ich coś więcej niż taniec?

Multimedia

Adam Zdrójkowski (16 lat), najmłodszy w historii uczestnik "Tańca z gwiazdami", nie mógł trafić lepiej. Od niemal dwóch miesięcy tańczy z najładniejszą tancerką tej edycji i najmłodszym nauczycielem w show - Wiktorią Omyłą (18 lat). Parę dzielą zaledwie dwa lata. Łączy zaś coraz więcej.

CZYTAJ TAKŻE:

"TANIEC Z GWIAZDAMI". OLGA KALICKA I RAFAŁ MASERAK TAŃCZĄ LAMBADĘ JAK W TELEDYSKU KAOMY! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"TANIEC Z GWIAZDAMI". JACEK I WOJTEK JESCHKE - JAK DOBRZE SIĘ ZNAJĄ? OTO CAŁA PRAWDA O BRACIACH Z "DANCING WITH THE STARS"! [WIDEO+ZDJĘCIA]

- Mógłbym mieć taką dziewczynę - wyznał już w pierwszym odcinku programu aktor, który wciąż jest singlem. W innym przyznał, że bardziej niż taniec podoba mu się Wiktoria. Trudno się mu dziwić, gdyż tancerka może pochwalić się i nietuzinkową urodą, i wspaniałą figurą. Czy jest szansa aby w "Tańcu z gwiazdami" połączyła ich miłość?

Niestety w tym tygodniu parę dosięgnął nie lada pech. Piękna Wiktoria od niedzieli zmaga się z bolesną kontuzją biodra, więc nie miała szans na normalne treningi z Adamem. Już w piątek para zatańczy sambę, więc teraz będą musieli nadrobić stracony czas.

Zobaczcie gorące zdjęcia Wiktorii i Adama!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×