"Taniec z gwiazdami". Andrzej Piaseczny wystąpi w kolejnej edycji programu? Polsat podjął decyzję

Niedawno Polsat ogłosił nową ramówkę na nadchodzącą jesień 2022. Wyjawił przy tym, jak będzie wyglądał pełny skład jury "Tańca z gwiazdami". Czy widzowie będą mogli ponownie w roli jurora oglądać Andrzeja Piasecznego? Według ostatnich plotek jego udział w tanecznym show miał stać pod znakiem zapytania.

Multimedia

13. edycja "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" - skład jury

Telewizja Polsat zdradziła właśnie, jak będzie wyglądać nowa ramówka na nadchodzącą jesień 2022. Wyjawiono przy tym kolejne szczegóły związane z nową, 13. edycją "Tańca z gwiazdami". Wiadomo już, że w roli prowadzących show widzowie będą mogli zobaczyć: Paulinę Sykut-Jeżynę, Izabelę Janachowską oraz Krzysztofa Ibisza. Znany jest już również skład jury, które będzie oceniać taneczne występy gwiazd. Będą to: Iwona Pavlović. Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny.

Widzowie tanecznego show byli nią oczarowani. Po odejściu z programu przeszła metamorfozęZobacz więcej

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" - Andrzej Piaseczny

Swego czasu pojawiło się sporo spekulacji na temat tego, czy popularny piosenkarz ponownie zasiądzie w fotelu jurora tanecznego show. Jego fani mogą jednak odetchnąć z ulgą, gdyż jest już pewne, że Andrzej Piaseczny po raz drugi zagości w "Tańcu z gwiazdami". Po raz pierwszy wokalista wystąpił w roli jurora "Tańca z gwiazdami" w poprzedniej, 12. edycji. Dzięki jego obecności skład jury "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" ponownie był czteroosobowy, po tym, jak w 11. edycji programu zabrakło już Oli Jordan.

Warto jednak przypomnieć, że na początku swojej przygody z tanecznym show piosenkarz musiał się mierzyć ze sporą falą krytyki. Zarzucano mu m.in. zbyt pobłażliwe ocenianie uczestników, a także wywlekanie niezbyt miłych wydarzeń z życia gwiazd, jak to miało miejsce w przypadku oceny występu córki Anny Przybylskiej - Oliwii Bieniuk.

Pozostaje mieć tylko nadzieje, że zdobyte doświadczenie z poprzedniej edycji, pozwoli w nowym sezonie Andrzejowi Piasecznemu na nie wzbudzanie już tak negatywnych komentarzy na jego temat.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak do tej pory wyglądał udział Andrzeja Piasecznego w "Tańcu z gwiazdami"!

Zobacz galerię

Rafał Maserak wystąpił na parkiecie z 23 różnymi gwiazdami. Pamiętacie je wszystkie?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Czesia (gość)

  A ja go lubię jest szczery w ocenach.

  22.07.2022 11:19
 • nelka (gość)

  nie lubie tego grejfruta

  20.07.2022 12:05
 • oby z jego jurorowaniem było lepiej niż w poprzedniej edycji (gość)

  W sumie można się było spodziewać, że zostanie w jury i na tę nową edycję.

  20.07.2022 11:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×