"Taniec z gwiazdami". Anna Bosak z "You can dance" wkrótce bierze ślub! Czym teraz się zajmuje?

Anna Bosak brała udział w programie "You can dance – po prostu tańcz!" w 2007 r. Potem występowała w "Tańcu z gwiazdami" i filmie "Kochaj i tańcz". Czym zajmuje się teraz? Jak wyglądają jej przygotowania do ślubu?

Multimedia

Ania Bosak zaczęła swoją karierę udziałem w programie "You can dance – po prostu tańcz!". Była również trenerką gwiazd w programie "Taniec z gwiazdami". Wiosną 2008 r. partnerowała Robertowi Janowskiemu (zajęli 4. miejsce), a w fuzji obu programów - "Po prostu taniec" wystąpiła w parze z Mateuszem Damięckim. Później zagrała też z nim filmie "Kochaj i tańcz".

Najwięksi przegrani w historii polskich edycji "Tańca z gwiazdami". Kto odpadł za wcześnie? Zobacz więcej

Dzisiaj Ania - prywatnie siostra aktora Marcina Bosaka - skupia się na pracy psychologa i rodzinie i planowaniu swojego ślubu. Kasia Jaroszyńska z "Dzień Dobry TVN" spotkała się z tancerką i jej narzeczonym Kamilem Machnickim, którzy opowiedzieli o swoim związku i planach na przyszłość. Jak wyglądały oświadczyny? Co dalej planuje Ania? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • była tylko w jednej edycji tzg, ale za to partnerowała naprawdę znanej osobie (gość)

    W obecnej edycji jedyną prawdziwą gwiazdą, powszechnie znaną jest Agnieszka Radwańska. Agnieszka i partnerujący jej Stefano Terrazzino to prawdziwie gwiazdorska para. Gwiazdorska para, ale bez gwiazdorzenia. Bez kontrowersyjnych wypowiedzi (choć może z ziarnem prawdy), szumu internetowego (dzięki któremu ludzie, czego nie pojmuję, głosują na bardzo słabe pary, a przecież to konkurs tańca) czy emocjonalnych historii, Te ostatnie mogą odnieść odwrotny skutek do zamierzonego i zaszkodzić, a nie pomóc. Powinna wygrać para, która broni się tańcem i sympatią i wsparciem widzów nie wywołaną sztucznie.

    10.04.2019 15:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×