"Taniec z gwiazdami". Bogdan Kalus - Hadziuk z "Rancza" - w 11. edycji "Dancing with the stars"! Jak zareagował na propozycję?

Kolejny aktor w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Tym razem do ekipy tańczących gwiazd dołączył aktor, znany m.in. z serialu "Ranczo", Bogdan Kalus. Jak zareagował na tę propozycję?

Multimedia

Z "Rancza" do "Tańca z gwiazdami"

Bogdan Kalus, który znany jest fanom serialu "Ranczo" jako Tadeusz Hadziuk, czyli jeden z bohaterów przesiadujących na ławeczce pod sklepem, wystąpi w 11. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - potwierdza Telewizja Polsat.

Marcin Bosak w "Tańcu z gwiazdami"! Jak na parkiecie poradzi sobie aktor?Zobacz więcej

Aktor bardzo ucieszył się z propozycji i długo się nie wahał. "Zawsze lubił tańczyć i jest pewien, że program przyniesie mu dużo radości" – mówi "Faktowi" osoba związana z polsatowskim show. Kalus kocha podróże, a jego ulubiony kierunek to Azja. Razem z żoną odwiedził wielokrotnie Malezję, Indonezję (w tym wyspy Jawa i Bali) oraz Wietnam. Z pewnością podziwiał niezwykłą przyrodę i roślinność, bo w młodości planował zostać... ogrodnikiem.

Bogdan Kalus to aktor nie tylko telewizyjny, ale także filmowy i teatralny. Można było go oglądać m.in. w serialach "M jak miłość", "Druga szansa", "Egzamin z życia" czy "Na Wspólnej". Od 2008 r. związany jest z Teatrem Capitol w Warszawie. Urodził się i wychował na Śląsku, gdzie założył pierwszy prywatny teatr w regionie. Był wychowywany w etosie pracy. Twardo stąpa po ziemi i stroni od życia celebryty.

Anna Karwan pierwszą uczestniczką 11. edycji "Dancing with the stars"! Wie już, z kim zatańczy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • to spore zaskoczenie (gość)

    Propozycja padła pewnie za sprawą ostatniej roli w M jak miłość. Bo jednak od czasu Rancza minęło już parę lat. Ciekawe z kim zatańczy. Hania lub Janja byłyby zbyt powtarzalnym wyborem.

    23.01.2020 17:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×