"Taniec z gwiazdami". Edyta Górniak wystąpi w horrendalnie drogiej biżuterii podczas finału "Dancing with the stars"!

Edyta Górniak będzie gościem specjalnym finału 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami". Według medialnych doniesień diwa zaplanowała na ten wieczór wyjątkowy występ, podczas którego zaprezentuje nie tylko swoje niesamowite umiejętności wokalne, ale również horrendalnie drogą biżuterię!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 9" FINAŁ w piątek, 17.05.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Półfinałowy odcinek „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” dostarczył niesamowitych emocji. Po zaciętej rywalizacji na parkiecie i głosowaniu widzów z programem pożegnali się Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak. O Kryształową Kulę 9. edycji polsatowskiego "Tańca z Gwiazdami" będą walczyć: Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz „Gimper” Działowy i Natalia Głębocka.

Michał Malitowski wraca do jury! Co mu dolegało?Zobacz więcej

Jeśli wierzyć prasie, w finale „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wystąpi Edyta Górniak. Wokalistka przygotowała na ten wieczór wyjątkowe show, podczas którego zaprezentuje nie tylko swoje umiejętności wokalne w utworze "I have nothing" Whitney Houston, ale również horrendalnie drogą biżuterię!

Edyta uznała, że na finał „Tańca z gwiazdami”, w którym sama kiedyś występowała, musi zaproponować widzom coś wyjątkowego. Oprócz tego, że przygotowała piosenkę, w której będzie mogła w pełni zaprezentować skalę swojego słynnego głosu, postanowiła włożyć nietuzinkową biżuterię. Pojawi się w diamentach: kolii oraz dodatkach wartych ćwierć miliona złotych - ujawnił znajomy Edyty Górniak w rozmowie z "Faktem".

Diwa polskiej estrady i jej biżuteria ma być tego wieczoru pod specjalną ochroną. My już nie możemy się doczekać występu Edyty Górniak, a wy?

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • mimo rewelacji o gościach specjalnych finału (gość)

    najbardziej czekam na powrót Stefano Terrazzino i Agnieszki Radwańskiej. Powinni byli dotrzeć minimum do półfinału. Duet z klasą, który robił najmniej zamętu wokół siebie. W takich, a nie innych realiach powinna wygrać Joanna choć i tak już bardzo wiele zyskała na tym programie.

    15.05.2019 20:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×