"Taniec z gwiazdami". Edyta Herbuś zastąpi Michała Malitowskiego w jury "Dancing with the stars"?

Wiadomo już, że Michał Malitowski nie pojawi się w jury 9. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Czy zastąpi go Edyta Herbuś - tak jak to sugerują media? Wiemy, jaka jest prawda!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. w piątki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W ostatnich dniach pojawiła się informacja sugerująca, że to Edyta Herbuś zastąpi kontuzjowanego Michała Malitowskiego w jury 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Tancerka i aktorka zasiadała z Malitowskim za stołem jurorskim innego programu Polsatu - "World of dance".

Joanna Mazur zachwyciła w 1. odcinku "Tańca z gwiazdami"! Wygra program?Zobacz więcej

Okazuje się jednak, że produkcja programu nie planuje zapraszać czwartego jurora na miejsce Michała Malitowskiego. Wobec tego, w kolejnych odcinkach - podobnie jak w pierwszych dwów - taneczne zmagania gwiazd oceniać będzie trójka jurorów: Iwona Pavlović, Ola Jordan i Andrzej Grabowski.

Przypomnijmy, że Michał Malitowski jest związany z "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" od wiosny 2014 roku i jak dotąd, pojawił się w każdej edycji realizowanej przez Telewizję Polsat. Zabrakło go jedynie w dwóch odcinkach show - raz ze względu na narodziny córki, a drugi - z powodu obowiązków zagranicznych. Został wtedy zastąpiony przez Roberta Kupisza i Stefano Terrazzino. Nie wiadomo, co dokładnie dolega tancerzowi.

Michał Wiśniewski chce rozwieść się z Dominiką Tajner-Wiśniewską przez jej udział w show?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Asai (gość)

    Ta Jordan i Grabowski tez nie są potrzebni w jury. Zresztą gwiazd do tańca nie ma ,już wszystkie gwiazdy tańczyły teraz to zwykły szmelc jak gwiazda Zyla😂Wiśniewska itp

    14.03.2019 16:10
  • fajnie by było, ale z drugiej strony wówczas w jury byłyby aż 3 panie (gość)

    Myślę, że gdyby Polsat szukał zastępstwa za Michała to raczej wśród panów. Zresztą już ostatnio w odcinku sugerowano, że jury będzie tym razem 3 osobowe. Potwierdza to też zwiastun 3 odcinka. W owym zwiastunie nakreślono też charakter i temat przewodni najnowszego odcinka. Fajnie, że producenci wciąż mają dużo pomysłów na urozmaicenie programu i hasło wyjazd integracyjny jest ok żeby pokazać, że rywalizacja nie jest tam najważniejsza. Ale dobrze byłoby też żeby naprawdę mocno skupiono się tam na tańcu. Dlatego super byłby odcinek poświęcony tancerzom gdzie np. to tancerz wybiera sobie muzykę do której tańczy z gwiazdą. Albo np. odcinek poświęcony tancerzom obcokrajowcom, bo sporo ich tam. I wtedy np. Stefano Terrazzino, który był pierwszym obcokrajowcem w tym programie więc przetarł innym szlaki, razem z Agnieszką Radwańską zatańczyliby do jakiejś włoskiej melodii, może nawet jego piosenki. Jan do czeskiej, Lenka do kubańskiej itd. Najważniejsze jednak jest to żeby odpadali rzeczywiście najsłabsi. Dlatego jeśli Justyna Żyła i Tomasz Barański będący od początku na dole stawki powinni odpaść- do trzech razy sztuka. Ważne też aby nadmierne show (czasem chyba trochę parom narzucane, a niepotrzebnie) nie przyćmiewało tańca i kreatywności tancerzy. Najlepsze są występy przepełnione czystym tańcem. Wystarczy wspomnieć walca Agnieszki i Stefano z pięknym przejściem po około minucie tańca. Trzymam za nich mocno kciuki, bo wydaje mi się, że ich poziom będzie rósł z odcinka na odcinek i dojdą, używając nomenklatury sportowej, do pełni formy. W końcu nie bez powodu o Stefano mówią "lew parkietu". Sugerując się tym mógłby z Agnieszką jeden taniec wykonać do piosenki Darii Zawiałow pt. Lwy. :)

    14.03.2019 14:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×