"Taniec z gwiazdami". Fani Gimpera twierdzą, że finał "Dancing with the stars" był ustawiony! Co na to Youtuber?

Kiedy Tomasz "Gimper" Działowy dostał się do finału 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" jego fani ogłosili pełną mobilizację. Kiedy okazało się, że to nie Gimper, ale Joanna Mazur wygrała program, pojawiły się głosy wskazujące na to, że Polsat ustawił finał.

Multimedia

Finał "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 9" był ustawiony?

Tomasz "Gimper" Działowy powinien wygrać 9. edycję "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - tak twierdzą fani Youtubera, który na swoim kanale ma ponad 1,6 mln subskrypcji. Internauci uważają, że niemożliwe jest, aby Joanna Mazur, która ostatecznie wygrała program, otrzymała więcej głosów. Pojawia się więc oskarżenie w kierunku Polsatu - finał był ustawiony!

Wszyscy uczestnicy znowu razem oraz Edyta Górniak jak prawdziwa diva! Oto najlepsze zdjęcia z finału "Tańca z gwiazdami"!Zobacz więcej

Gimper postanowił nagrać wideo, w którym dzieli się spostrzeżeniami na temat finału i swojego udziału w "Tańcu z gwiazdami" w ogóle. Zaznaczył, że dotarły do niego głosy wskazujące na to, że w pewnym momencie podczas finału nie dało się wysłać na niego sms-ów. Skomentował to w sposób następujący:

Ja nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych i jako uczestnikowi mi nie wypada podważać wyników programu, więc przyjmuję wynik finału taki, jaki jest i bardzo się z niego cieszę, bo 2. miejsce to bardzo ładne miejsce. I przy tym zostańmy. A jeżeli chodzi o jakieś problemy z sms-ami, to problem zgłosiłem i będę chciał się dowiedzieć, z czego to wynikało i jeżeli dostanę jakąś odpowiedź w tym temacie to myślę, że się z wami tym podzielę. (...) Myślę, że jest na to jakieś logiczne uzasadnienie, może to było przeciążenie. Ciężko mi powiedzieć z czego to wynikało. Chciałbym nie wierzyć w scenariusz, w którym ktoś coś zablokował. Mam nadzieję, że tak nie było. Głęboko wierzę, że tak nie było, pomimo że wiele osób w komentarzach to sugeruje. Na pewno będę chciał to zweryfikować, bo jest to ważne, żebyście nie czuli się oszukani.

Fani Gimpera nie chcą dać się przekonać. Są przekonani, że to ich idol powinien wygrać "Taniec z gwiazdami". Czy Telewizja Polsat odniesie się jakoś do tych zarzutów?

Gimper i Natalia Głębocka przepowiedzieli koniec "Gry o tron" w finale "Tańca z gwiazdami"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Zuzia (gość)

  Myślę ,że trzeba pogodzić się z porażką i nie jątrzyć! Bo to po prostu wstyd, próbować się porównywać z Joanną Mazur jako tancerką jak i osobowością .Wynik powinno przyjąć się z pokorą.Ja osobiście gdy zobaczyłam różnicę głosów wysłałam 20 esemesów (płatnych ) na Joannę. Moja rodzina również.Jesteśmy zauroczeni jej tańcem i Janka.Zazdrość ludzka nie ma granic!

  22.05.2019 12:37
 • Mateo k (gość)

  Cotu dużo muwic

  21.05.2019 09:40
 • słuszny werdykt (gość)

  Mimo sympatii dla Tomka, który jest fajnym człowiekiem i Natalii, która jest dobrą tancerką uważam, że gdyby wygrali byłby to upadek tego programu, taki trochę strzał w kolano i jego koniec. Takie niezbyt chlubne zakończenie, bo ciężko byłoby mi uwierzyć w powodzenie czy nawet realizację kolejnego sezonu po werdykcie innym niż ten, który zapadł. Niemniej jednak gratuluję Tomkowi i Natalii finału, bo to duże osiągnięcie. A sam finał był chyba najlepszym odcinkiem Tomka. Była w tym mobilizacja. A facetowi w tym programie jest trudniej. Nie mówiąc już o byciu w finale czy wygranej. Na 22 edycje tylko 6 razy wygrywali panowie. A w ogóle było ich w finale chyba 14. Gratulacje dla Natalii, bo to jej pierwsza tak wysoka lokata w programie i od razu finał. Doprowadzić mężczyznę tu do finałowego odcinka jest trudno. A jej się udało i dołączyła tym samym do grona najlepszych tancerzy tego programu.

  20.05.2019 18:52
 • Hajsownik (gość)

  Było ustawione

  20.05.2019 10:10
 • XD (gość)

  @amanda O co tu chodzi? w finale o taniec? w finale chodzi tylko o glosy widzow a nie taniec. tak zwane "GOWNO WIEM ALE SIE WYPOWIEM"

  20.05.2019 02:07
 • amanda (gość)

  chyba na powaznie on niemyslal, ze wygra przeciez nie mial zadnych szans z Joanna bo tu chodzi o taniec

  19.05.2019 19:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×