"Taniec z gwiazdami". Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke mistrzami Europy w show dance! Jak wspierała ich Barabra Kurdej-Szatan?

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zostali właśnie mistrzami Europy w show dance! Podczas konkursu wspierała ich m.in. obecna partnerka Jacka z programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", Barbara Kurdej-Szatan.

Multimedia

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke mistrzami Europy!

Znani z programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke od jakiegoś czasu są parą nie tylko zawodowo, ale i prywatnie. Razem występują na turniejach tańca i w show Polsatu. W sobotę, 9 listopada 2019 r. zdobyli Mistrzostwo Europy w show dance!

Zwycięzcy "Tańca z gwiazdami" w nowym tanecznym show Polsatu! Jak sobie poradzą? [FRAGMENT WYSTĘPU]Zobacz więcej

Hania i Jacek zaprezentowali choreografię inspirowaną "Dirty Dancing". Tańczyli m.in. do piosenek "Time of my life" i "She's like the wind" znanych z popularnego filmu z Patrickiem Swayze w roli głównej. Ich występ nie miał sobie równych - zajęli pierwsze miejsce i otrzymali tytuł Mistrzów Europy.

W czasie turnieju dopingowali ich znajomi, w tym Barbra Kurdej-Szatan, z którą Jacek wciąż walczy o Kryształową Kulę "Tańca z gwiazdami". Przy okazji przyznała, że chciałaby wygrać z Jackiem program:

Oto MISTRZOWIE EUROPY W SHOWDANCE !!! @hannazudziewicz @jacekjeschke jesteście wyjątkowi !!! 💜 Praca, wytrwałość, a przede wszystkim ogromna pasja i miłość do tego, co się robi - i jak widzicie - marzenia można spełniać ! :)))))) Gratuluję Wam ogromnie 💜 i jestem totalnie dumna z Was !!!! :)))))) 🏆🏆🏆 (P.S. Też chcę taki puchar. No, może być kula. Kryształowa ! :P)

Finał 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" już w piątek, 22 listopada 2019 r. Czy Jacek Jeschke znowu będzie triumfował, tym razem z Barbarą Kurdej-Szatan? Wkrótce się przekonamy!

Barbara Kurdej-Szatan czuje się faworytką programu? Jej odpowiedź zaskakuje!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • wierzyłam, że im się uda, i jest :) (gość)

    Ogromne gratulacje. Tytuł mistrzowski w Show Dance to ogromne osiągnięcie. Ta kategoria uznawana jest za najtrudniejszą. Jacek i Hania zostali Mistrzami Europy w Show Dance Standard. Pamiętam jak kilka lat temu cieszyłam się gdy Mistrzami Europy w Show Dance Latino zostali Stefano Terrazzino i Paulina Biernat. Sporo wtedy o tym pisano. Choć i tak uważam, że o sukcesach sportowych, turniejowych tancerzy powinno się mówić jeszcze zdecydowanie więcej. P.S. Jacek ma kolejny sukces, medal, puchar zawodowy. Ale czy będzie kolejna Kryształowa Kula to nie wiem. Ani Wojtek, ani Janja jeszcze nie wygrali TZG. To zrozumiałe, że Basia chciałaby wygrać, ale im więcej będzie o tym mówić tym bardziej odwrotny skutek może to przynieść. Ma też ona takie momenty, gdy chyba nieświadomie, bardzo chce skupić na sobie uwagę. Myślę, że to efekt tego, że w ostatnich latach była na pierwszym planie jako prowadząca, a teraz jest jedną z uczestniczek. Tak czy inaczej ciekawie byłoby gdyby spośród tancerzy teraz wygrał Wojtek. Choć tak naprawdę najbardziej wygrana należy się Janji. I to za nią i Damiana najmocniej trzymam kciuki. Życzę im zwycięstwa.

    13.11.2019 16:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×