"Taniec z gwiazdami". Hanna Żudziewicz jest w ciąży! Tancerka i Jacek Jeschke spodziewają się pierwszego dziecka

Jedna z najsłynniejszych par w historii "Tańca z gwiazdami" ogłosiła wyjątkowo radosną nowinę. Okazuje się, że Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke spodziewają się swojego pierwszego dziecka! Informacją o swoim potomku pochwalili się w swoich mediach społecznościowych.

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" - Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke są parą zarówno na tanecznym parkiecie, jak i w życiu prywatnym. Od 11 lat wspólnie trenują taniec towarzyski. Oboje zasłynęli swoim udziałem w "Tańcu z gwiazdami", gdzie występowali w roli tancerzy z uczestnikami. Hanna Żudziewicz w parach z Robertem Wabichem i Piotrem Mrozem wygrała szóstą i dwunastą edycję "Tańca z Gwiazdami". Natomiast Jacek Jeschke wygrał piąty sezon tego tanecznego show u boku Anny Karczmarczyk. Poza wspólnymi występami, para tancerzy dzieli też wspólnie swoje życie, tworząc od kilku lat zgodny i szczęśliwy związek.

Córka Anny Przybylskiej opowiedziała o swojej żałobie. Oliwia Bieniuk miała raptem 12 lat, gdy zmarła jej mamaZobacz więcej

Hanna Żudziewicz jest w ciąży! Tancerka i Jacek Jeschke ogłosili radosną nowinę

Słynna taneczna para postanowiła zaskoczyć wszystkich i za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się radosną nowiną. Hanna Żudziewicz na swoim koncie na Instagramie zamieściła informację, że wraz ze swoim partnerem spodziewa się pierwszego dziecka.

To jest wyjątkowy Dzień Matki. W końcu możemy podzielić się z wami swoją radością. Już niedługo nasza rodzina się powiększy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i nie możemy doczekać się momentu, kiedy będziemy we trójkę - napisała w poście na Instagramie.

Pod udostępnioną fotografią zaroiło się od gratulacji, w tym od wielu znanych osobistości. Można tam zauważyć komentarze od m.in. Tomasza Oświecińskiego, Marcina Najmana, czy Izabeli Janachowskiej.

Zobacz galerię

Elżbieta Czabator pochwaliła się mamą! Co za podobieństwo! Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Gratulacje! (gość)

    Tym samym Hani nie będzie w zbliżającym się Tzg.

    21.06.2022 21:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×