"Taniec z Gwiazdami". Internauci są wściekli na zachowanie Marcina Hakiela! "Facet ma być facetem, a nie...". Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź tancerza

Od czasu rozstania z Katarzyną Cichopek, Marcin Hakiel stał się niezwykle aktywny w swoich mediach społecznościowych. Okazuje się jednak, że zraża on do siebie coraz większą liczbę fanów, którzy nie kryją oburzenia ostatnim zachowaniem tancerza. Co takiego zrobił Marcin Hakiel?

Multimedia

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Jakiś czas temuMarcin Hakiel i Katarzyna Cichopek zszokowali swoich fanów informując, że po 17 latach wspólnego życia, w tym 14 jako małżeństwo, zdecydowali się na rozstanie. Od czasu ogłoszenia końca ich małżeństwa aktorka na jakiś czas postanowiła zamilknąć i ograniczyć swoją aktywność w mediach społecznościowych. Natomiast Marcin Hakiel ostatnimi czasy stał się niezwykle aktywny w internecie.

Tancerz korzysta z każdej nadarzającej się okazji, aby chwalić się w sieci swoim nowym życiem. Ostatnio mogliśmy się dowiedzieć, że tancerz z "Tańca z gwiazdami" wreszcie znalazł czas na swój rozwój osobisty. Ponadto zaczął się też bardziej udzielać towarzysko. Zdarzało się również, że tancerz za pośrednictwem mediów społecznościowych wspominał dawne chwile z Katarzyną Cichopek.

Jednak ostatnia aktywność Marcina Hakiela w mediach społecznościowych stała się obiektem niewybrednych komentarzy ze strony jego fanów, którzy wprost potępiają jego zachowanie.

Marcin Hakiel stara się odnaleźć po rozstaniu. Jego stan oceniła znana psycholożkaZobacz więcej

Internauci są wściekli na zachowanie Marcina Hakiela! "Facet ma być facetem, a nie..."

Niedawno Marcin Hakel opublikował na swoim Instagramie kolejne zdjęcie ze swoją córką. W komentarzach pod fotografią jednak zamiast zachwytów, pojawiły się słowa krytyki pod adresem tancerza. Fani zarzucają mu, że aktualnie wszystko co robi, jest na pokaz.

Sztuczne to wszystko, takie pod publiczkę. Dlaczego wcześniej nie wstawiałeś tylu zdjęć z dziećmi tylko dopiero po rozstaniu? - możemy przeczytać w komentarzach na Instagramie Marcina Hakiela.

Negatywne opinie pojawiają się także pod innymi zdjęciami tancerza. Zdaniem internautów, Marcin Hakiel obecnie prowadzi ze swoją byłą partnerką "konkurs" na to, kto jest bardziej szczęśliwy.

Myślę, że nie trzeba prześcigać się z byłą partnerką w "konkursie", kto jest bardziej szczęśliwy i kto się lepiej bawi... zalewanie profilu zdjęciami jak nastolatek, używanie hasztagów, które nie bardzo pasują lub pasują do małolatów i udowadnianie światu jak jest wspaniale, może wkrótce pozostawić niesmak u wszystkich.

Panie Marcinie, wystarczy tych zdjęć. Zaczynam się o pana martwić. Facet ma być facetem, a nie strzelającą fotki 13-letnią panienką - czytamy w komentarzach.

Marcin Hakiel postanowił odpowiedzieć oburzonym internautom i w swojej relacji na Instagramie odniósł się do negatywnych słów na swój temat.

Jeśli ktoś o tobie mówi źle, ty milcz albo mów o nim tylko dobrze. Bo w życiu nie chodzi o to, by dorównać do czyjegoś niskiego poziomu, ale o to, by być ponad nim - wyznał na swoim InstaStories.

Zobacz galerię

Marcin Hakiel w ogniu krytyki. Aktorka nie zostawiła na nim suchej nitki! "Dorośnij, koleś"Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×