"Taniec z gwiazdami". Iwona Pavlović zaskakuje wyglądem! Jak metamorfozę jurorki "Dancing with the stars" oceniają internauci?

Iwona Pavlović poczuła już karnawałowy klimat i postanowiła zaskoczyć swoich fanów wyglądem. Szykuje się na bal przebierańców? A może znowu chce być blondynką?

Multimedia

Iwona Pavlović zaskakuje wyglądem!

Wraz ze zbliżającym się sylwestrem wszyscy zaczynają myśleć o karnawale. Wygląda na to, że w imprezowy nastrój weszła także Iwona Pavlović. Jurorka "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" opublikowała zdjęcie, na którym jest do siebie zupełnie niepodobna!

Rodzina jurorki "Tańca z gwiazdami" wkrótce się powiększy!Zobacz więcej

Pavlović od lat nazywana jest "Czarną Mambą". Wszystko przez to, że głównie ubiera się na czarno, a przez długi czas jej znakiem rozpoznawczym były czarne włosy. W pewnym momencie była tancerka postanowiła przefarbować włosy i mogliśmy podziwiać ją w wersji rudej i blond. Ostatecznie powróciła jednak do korzeni. Swoim najnowszym zdjęciem opublikowanym w mediach społecznościowych przypomniała, że w każdym kolorze jest jej do twarzy.

Blond peruka zrobiła na internautach ogromne wrażenie. Niektórzy wskazywali, że Pavlović upodabnia się do Dody lub Mandaryni. Ci bardziej spostrzegawczy, oprócz koloru włosów zwrócili też uwagę na charakterystyczny sweterek i skojarzyli, że wcielenie jurorki "Tańca z gwiazdami" to Mariolka ze skeczów kabaretu Paranienormalni. "Pani Ivonko, a gdzie Gabryśka?" - zapytała jedna z fanek. "Tańczy jak szalona" - odpowiedziała Pavlović.

Iwona Pavlović i Rafał Maserak zachwycili na parkiecie! Nie uwierzysz, ile trenowali!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • pozytywnym zaskoczeniem w tzg byłaby edycja mistrzowska (gość)

    Z przypomnieniem najlepszych par 23 edycji. Nie tylko tych wygrywających. No, ale z tego co już wiadomo nowa edycja będzie zwykłą. No chyba, że w jury zasiądzie Stefano Terrazzino. Byłoby super. Albo jeszcze lepiej żeby wrócił znów na ten parkiet, zmiótł konkurencję i wygrał. :) Zamiast wciąż tych samych tancerzy jak Tomek Barański czy Jan Kliment może właśnie jakieś powroty. Właśnie Stefano Terrazzino i Paulina Biernat oraz Walerija Żurawlewa.

    08.01.2020 16:01
  • JURORKA ILONA OSTROWSKA (gość)

    AGNIESZKA PILASZEWSKA

    29.12.2019 21:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×