"Taniec z gwiazdami". Jan Kliment i Lenka Klimentova świętują rocznicę ślubu na wakacjach. Jak się poznali?

Tancerze z programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - Jan Kliment i Lenka Klimentova - świętują 3. rocznicę ślubu, będąc na egzotycznych na wakacjach. Jak się poznali?

Multimedia

Jan Kliment i Lenka Klimentova to para znana przede wszystkim widzom "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Po zakończeniu kolejnej edycji programu, w której Janek wygrał Kryształową Kulę po raz trzeci z rzędu, tancerze wyjechali na wakacje i obchodzą 3. rocznicę ślubu!

Wzruszenia i taneczna "Gra o tron". Joanna i Jan czy Gimper i Natalia - znamy zdobywców Kryształowej Kuli!Zobacz więcej

Ślub Jana i Lenki odbył się 4 czerwca 2016 r. w Ostrawie, w Czechach, skąd oboje pochodzą. Tancerze znali się jednak dużo wcześniej - poznali się w 2009 r. podczas castingu do jednej z polskich edycji "Tańca z gwiazdami"! Kliment oświadczył się w na początku 2015 roku w Portoryko. Między nimi jest spora różnica wieku - Janek jest starszy od Lenki o 15 lat.

Z okazji rocznicy ślubu, Janek umieścił w mediach społecznościowych zdjęcie z wzruszającym podpisem oraz film, na którym widać jak tancerz zrobił niespodziankę żonie, zostawiając jej bukiet pięknych róż w pokoju hotelowym. Lenka wyraźnie nie spodziewała się prezentu! Mąż zapewnił ją jednak, że zawsze będzie ją zaskakiwał.

Janek i Lenka Klimetowie jako staruszkowie! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Remix (gość)

    On jest conajmniej bisexem

    09.06.2019 14:08
  • MD (gość)

    Fajna para.

    06.06.2019 12:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×