"Taniec z gwiazdami". Joanna Mazur i Jan Kliment "obmacują się" w sambie! Zobacz, jak trenują do "Dancing with the stars"!

Joanna Mazur i Jan Kliment trenują sambę przed kolejnym odcinkiem "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Jak wyglądają ich treningi? Czy to najtrudniejszy jak dotąd taniec dla Joanny?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. w piątki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W nowym odcinku 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" królować będą włoskie klimaty, ale Joanna Mazur i Jan Kliment przeniosą nas do Brazylii, bo zatańczą sambę. Jak się okazuje, to najtrudniejszy jak dotąd taniec dla Joanny.

Joanna Mazur zachwyciła w 1. odcinku "Tańca z gwiazdami"! Wygra program?Zobacz więcej

Niewidoma biegaczka od swojego pierwszego występu w programie zachwyca jurorów i widzów. Pod adres Joanny kierowane są pochwały, ale nie ze względu na to, że nie widzi, ale dlatego, bo za każdym razem pokazuje, że naprawdę świetnie tańczy. Niemała w tym zasługa Jana Klimenta, który musiał nauczyć się pokazywać taniec swojej nowej partnerce tylko za pośrednictwem słów i dotyku.

Zarówno Joanna, jak i Jan śmieją się, że samba wymaga od nich jeszcze więcej "obmacywania się". Dla mistrzyni świata w biegu na 1500 m samba jest największym jak do tej pory wyzwaniem w "Tańcu z gwiazdami". - Janek musi mieć jeszcze więcej cierpliwości, bo samba wymaga jeszcze więcej gadania i uwagi niż to, co działo się do tej pory - wskazuje Joanna. Jak wyglądają treningi tej pary? Zobaczcie wideo!

Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazino zdominują włoski odcinek "Tańca z gwiazdami"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • MAARCJANNA LELEK JAN KLIMMENT (gość)

    TANIEC

    21.03.2019 18:20
  • ciekawe jak im wyjdzie brazylijska samba we włoskim odcinku (gość)

    Sądząc po powyższych fragmentach może być nieźle. W tym odcinku wyjątkowo mocno będę też trzymać kciuki za Agnieszkę i Stefano. Bo to jego świat, jego klimaty. Aga z pewnością da z siebie wszystko żeby go nie zawieść. Życzę im powodzenia w quickstepie. Fajnie byłoby też gdyby wszystkie pary zatańczyły grupową tarantellę. :) Nie wiadomo jeszcze kto do jakiego utworu zatańczy, ale co by to nie było należy na początku odcinka przedstawić fantastyczną orkiestrę. Jeśli mnie pamięć nie myli tydzień temu tego nie zrobiono. A można było pozostając w tematyce wyjazdu integracyjnego nazwać ich kapelą dancingową. :)

    21.03.2019 12:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×