"Taniec z gwiazdami". Jubileuszowa, 10. edycja "Dancing with the stars" jesienią 2019 w Polsacie!

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" powróci do Polsatu z kolejną, 10. edycją! O tym, kiedy będzie można oglądać nowe odcinki poinformowali prowadzący - Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Multimedia

W czasie finału 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" prowadzący show, Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, poinformowali, że powstanie kolejna edycja programu. Dodali, że będzie można ją oglądać już jesienią 2019 roku!

Wszyscy uczestnicy znowu razem oraz Edyta Górniak jak prawdziwa diva! Oto najlepsze zdjęcia z finału "Tańca z gwiazdami"!Zobacz więcej

Informacja o dacie premiery nowej serii jest o tyle zaskakująca, że ostatnio na "Taniec z gwiazdami" Polsat kazał czekać widzom cały rok. Tym razem jednak, władze stacji postanowiły nie robić dłuższej przerwy między emisjami kolejnych sezonów. Nie wiadomo, czy zajdą jakieś zmiany w składzie prowadzących i jurorów. W finale 9. edycji do jury wrócił Michał Malitowski, który przez całą wiosnę zmagał się z problemami zdrowotnymi.

Program produkowany jest w oparciu o format "Dancing with the Stars" na licencji BBC Worldwide. Polsat pokazuje go od 2014 roku. Do tej pory w edycjach emitowanych przez tę stację "Taniec z gwiazdami" wygrywali: Aneta Zając i Stefano Terrazzino, Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino, Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska, Ewelina Lisowska i Tomasz Barański, Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke, Robert Wabich i Hanna Żudziewicz, Natalia Szroeder i Jan Kliment, Beata Tadla i Jan Kliment oraz Joanna Mazur i Jan Kliment.

Joanna Mazur pierwszą niewidomą laureatką "Tańca z gwiazdami". Zobacz jej wszystkie tańce!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • PROWADZACY MALGORZATA PIENKOWSKA (gość)

    MARTA CHODOROWSKA

    13.06.2019 10:43
  • czyli na razie nie będzie ani World of dance 2 ani np. TzG Junior (gość)

    Fajnie, że kolejna edycja już jesienią. Jak kiedyś. Oby tylko gwiazdy były godne tej jubileuszowej 10 edycji w Polsacie. Tak jak to było przy Jubileuszowej 20 edycji (gdzie brano pod uwagę i sezony TVN i Polsatu). A może będzie to edycja mistrzowska ze wszystkimi zwycięzcami polsatowskich sezonów (ewentualnie finalistami). Też byłoby ciekawie. Tak czy inaczej nie wyobrażam sobie tej jubileuszowej edycji bez Mistrza nad Mistrzami Stefano Terrazzino. Oczywiście ze zdolną, cenioną i lubianą partnerką.

    20.05.2019 18:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×